Чернівецька область, Хотинський район

07 Червня, 2017 р., 09:55
Протягом червня - липня 2017 року ЧМГО «Бізнес-центр» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Австрійської Агенції Розвитку проведе бізнес-тренінг з розроблення бізнес-планів для подальшого їх подання на конкурс бізнес-грантів.
06 Червня, 2017 р., 10:00
У неділю 4-го червня у с.Пригородок, біля річки Дністер (урочище "Калина") відбулось свято присвячине Дню захисту дітей "ГРОМАДА ДІТЯМ".
29 Травня, 2017 р., 10:52
25.05.2017 року у Рукшинській ОТГ відбівся семінар, який проводили міжгалузеві профспілки Чернівецької обласної ради. Де було Участь в семінарі взяли: Шкварковський Володимир Антонович - голова обласної ради профспілок; Дудчак Володимир Васильович - голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки; Кошман Василь Валерійович - голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників культури; Охрімовський Олександр Васильович - голова обласного комітету профспілки працівників держустанов; Горбатюк Олег Васильович - голова Рукшинської ОТГ, Мариняк Валерій Іванович – заступник голови Рукшинської ОТГ, старости сіл громади, голови та представники профспілок всіх установ громади.
19 Травня, 2017 р., 10:33
17-18 травня на базі розважального коплексу "СОНЯЧНА ДОЛИНА" відбувався Участь взяли представники Департамену освіти і науки, Інституту післядипломної педагогічної освіти, Агенції розвитку громад, представники від ОТГ Чернівецької області (начальники відділів освіти, відповідальні за освіту в ОТГ, директори шкіл).Досвідом ділилися Дунаєвецька ОТГ, Глибоцький ліцей, Мамаївська ЗНЗ І-ІІІ ст№ 2,Вижницький коледж прикладного мистецтва,Підзахаричівський НВК...
18 Травня, 2017 р., 22:05
Сьогодні відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика у селі Рукшин від проекту «Клич друзів – граймо разом! – 2017» від "Фонду Кличко". Виявляється за результатами конкурсу Рукшинська ЗОШ посіла перше місце із 7393 навчальних закладів з усієї України!!!
14 Травня, 2017 р., 01:56
Шановні жінки! Дорогі матері! У кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги. Низький уклін і щира подяка Вам, наші матері, за ласку, переживання і молитви, за терпіння, мудрість і мужність.
10 Травня, 2017 р., 17:22
Рукшин U-14 переможець "Шкіряного м'яча". 6 травня в Чернівцях відбулись обласні фінальні змагання на призи клубу "Шкіряний м'яч" у віковій групі U-14. Наші юнаки здобули три звитяги, над Сторожинцем 3-0, Заставною 6-1 та Романківцями (Сокирянський р-н) 2-0. Завдяки цим перемогам рукшинці посіли перше місце. Вже найближчим часом наша команда представлятиме Чернівецьку область на зональних всеукраїнських змаганнях на призи клубу "Шкіряний м'яч".
06 Травня, 2017 р., 03:19
Сьогодні стали відомі результати проекту «Клич друзів – граймо разом! – 2017» від "Фонду Кличко", в рамках якого 10 шкіл України отримають спортивний майданчик, за результатами якого Рукшинська ЗОШ посіла четверте місце. Ідею подання анкети на тендер запропонував голова Рукшинської ОТГ Олег Горбатюк. Участь у конкурсі прийняло 7393 навчальних заклади з усієї України. Заявку на даний проект подав Олександр Гайсенюк, тренер юнаків ФК Рукшин, який безпосередньо займався даним тендером. Тож вже незабаром біля Рукшинської ЗОШ буде сконструйований спортивний майданчик. Великих зусиль для перемоги доклав директор Рукшинської ЗОШ Шишковський Сергій Іванович, завуч Попик Сніжана Василівна та окремо виділені учні нашої школи, які ще будуть відзначені. Також хочеться подякувати всім активістам які виявили бажання та підтримали саме нашу заявку. Чекаємо на урочисте відкриття спортивного майданчика!!!