Новини

Дата створення: 21:41 16.02.2017

16 лютого 2017 року було підписано меморандум про співробітництво між Асоціацією ОТГ України і Агенцією розвитку громад Буковини.

Турнір пам'яті Сергія Ігнатьєва

Дата створення: 17:00 13.02.2017

Завершився турнір пам'яті Сергія Ігнатьєва, який проходив у місті Дунаївці Хмельницької області. ФК Рукшин зумів вийти із групи зігравши в нічию з Епіцентром-Вікторією - 1:1 та перемігши Авангард - 5:1. А ось на стадії 1/2 фіналу, рукшинці зіграли в нульову нічию із Дунаївцями, а у серії післяматчевих пенальті поступились їм 4:3. В підсумку господарі турніру і здобули даний трофей.

Ухвалення Парламентом законопроекту про приєднання громад забезпечить створення самодостатніх територіальних одиниць в Україні, - Володимир Гройсман

Дата створення: 13:11 10.02.2017

Верховна Рада Україна ухвалила законопроект про приєднання громад, що забезпечить створення самодостатніх територіальних одиниць в Україні. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив під час Конференції високого рівня «Заохочення та скерування: Перезавантаження українських реформ» у Брюсселі.

Сільські старости в об’єднаних громадах отримали чіткий статус та коло повноважень: Верховна Рада прийняла відповідний закон

Дата створення: 11:56 10.02.2017

9 лютого 2017 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону України № 4742 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища)».

Суть Речей з Тетяною Татарчук та Григорієм Ванзуряком

Дата створення: 11:48 10.02.2017

Успіхи вже об'єднаних громад та труднощі, з якими їм доводиться стикатися; поради від досвідчених, як ОТГ можуть заробляти на себе; найбільш успішні райони в об'єднанні та аутсайдери; Про все це й ще більше розповіли гості Радіо Станція в програмі "Суть Речей" Тетяна Татарчук та Григорій Ванзуряк.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Дата створення: 10:26 10.02.2017

На Хотинщині в селі Зарожани поховали Леоніда Дергача,  Героя АТО (позивний "Академік"), який загинув 1 лютого при виконанні бойового завдання в районі міста Авдіївка Донецької області, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Всеукраїнський турнір з футзалу пам’яті Сергія Ігнатьєва

Дата створення: 16:03 09.02.2017

Завтра в місті Дунаївці Хмельницької області, відбудеться Всеукраїнський турнір з футзалу пам’яті Сергія Ігнатьєва – молодого тренера, життя якого трагічно обірвалось близько двох років тому. Серед запрошених команд також володар Ліги Чемпіонів Чернівецької області ФК "Рукшин".

Як витрачали об’єднані громади Буковини субвенцію на інфраструктуру в 2016 році

Дата створення: 13:46 06.02.2017

Одним з міфів, який розповсюджують противники реформи є той, що влада об’єднаних громад витрачає кошти лише на центри громад, а села які приєднались отримують недостатнє фінансування. Консультанти Асоціації міст України (ПУЛЬС) проаналізували напрямки видатків, що здійснювали об’єднані громади Чернівецької області за кошти інфрастурктурної субвенції у 2016 році.