20 Грудня, 2021 р., 16:11
Піротехнічні вироби – джерело потенційної небезпеки
20 Грудня, 2021 р., 16:11
Правила пожежної безпеки під час Різдвяних та Новорічних свят
16 Грудня, 2021 р., 10:15
Шановні жителі Рукшинської ТГ! У цьому буклеті ви знайдете для себе відповіді на ряд питань, які виникають до органу місцевого самоврядування, для посилення своєї ролі у прийнятті рішень.
25 Листопада, 2021 р., 17:50
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини продовжує здійснювати моніторинг дотримання прав дітей в умовах пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. З цього питання підготовлено третій інформаційний бюлетень щодо впливу наслідків пандемії на права дітей в Україні. У документі ви знайдете інформацію про актуальні проблеми у сфері захисту прав дітей в Україні. Зокрема щодо впливу пандемії коронавірусу на права дітей на охорону здоров’я, добробут, освіту, культурний розвиток та відпочинок, а також права на захист, сім’ю та альтернативний догляд. Особливу увагу приділено питанню вакцинації дітей. Також у бюлетені надано рекомендації для відповідальних органів влади щодо вжиття необхідних заходів з метою забезпечення та захисту прав та найкращих інтересів дітей. Висновки за результатами аналізу будуть направлені до профільних міністерств і відомств для відповідного реагування.
23 Листопада, 2021 р., 16:40
Показник трагічних випадків на пожежах у житловому секторі країни продовжує лякати стабільно високими показниками.
23 Листопада, 2021 р., 16:15
16 Листопада, 2021 р., 11:41
За запрошенням Рукшинської ОТГ в особі голови Олега Горбатюка, група компаній Poliak Group з місцевими підприємцями-аграріями на тему "Комплексний супровід бізнесу"