Новини

Програма засідання круглого столу "Формування Центрів безпеки громадян в об'єднаних територіальних громадах"

Дата створення: 09:41 21.03.2018

Представники Рукшинської ОТГ відвідали славне місто Чернівці)) а саме ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. Мета - Формування Центрів безпеки громадян у об'єднаних територіальних громадах. У засіданні круглого сталу взяли участь: - голови ОТГ Чернівецької області; - заступник голови Чернівецької ОДА - Гостюк Василь Іванович; - директор Чернівецького ЦРМС - Татарчук Тетяна Михайлівна; - заступник начальника Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області - Бринь Андрій Миколайович; - працівники ЦРМС. Відбувся цікавий діалог на тему створення секторів цивільного захисту, комісій з ТЕБ та НС (в кого їх немає, бо у нас вона функціонує), комунально-аварійно-рятувальної служби, місцевої пожежної охорони і т.д. Звичайно, це питання є важливим, так як від стихійних лих, пожеж, ніхто й ніколи не застрахований. Для прикладу Андроняком Андрієм Петровичем - заступником начальника відділу запобігання НС УДСНС, було взято Рукшин, в якому у 2016 році сталось 7 пожеж, у 2017 - 3 пожежі, у 2018 році - 1 пожежа.  Також була представлена сумка парамедика (див. фото нижче) в якій є все. Вартість її півтора тисячі євро.

Обмін досвідом із ОТГ Дніпропретровської обасті

Дата створення: 14:11 19.03.2018

5 та 16 березня відбулася поїздка представників Чернівецької області в Дніпропетровську область. Ірині Ліхановій випала честь представляти Рукшинську ОТГ. Метою поїздки було перейняти досвід зі створення Центру надання адміністративних послуг. Відвідано Слобожанську ОТГ, Межівську ОТГ та Ляшківську ОТГ. Кожна громада особлива! Слобожанська громада пишається своїм ЦНАП, де працюють добрі та привітні люди. Слобожанська ОТГ є однією із найспроможніших громад України.  Відкриття ЦНАПу відбулося в Межівській об’єднаній територіальній громаді, їхній ЦНАП облаштований електронною чергою та переносним кейсом, за допомогою якого надання адміністративних послуг можливе в будь-якому селі громади. Об’єднались вони нещодавно, громада існує лише 4 місяці, а їхні здобутки величезні!  Велике враження справив дитячий садочок Ляшківської об’єднаної громади, є кабінет англійської мови та музичний кабінет. Відвідали ЦНАП м.Дніпро, це унікальний ЦНАП, адже він розташований в торговельному центрі. Дніпровський ЦНАП облаштований електронною чергою, коли підходить черга відвідувача, йому повідомляють, де зазначається його порядковий номер та номер адміністратора до якого потрібно звернутись.

Представники громад Чернівецької області відвідали Вінничину

Дата створення: 20:13 18.03.2018

Заступник голови Рукшинської громади Мариняк Валерій Іванович, 12-13 березня 2018 р. взяв участь у навчальному візиті на Вінничину, який відбувся за підтримки програми «U-LEAD з Європою» для  представників об`єднаних територіальних громад Чернівецької області.

Чепоніська ЗОШ І-ІІ ст. бере участь у проекті «Клич друзів – граймо разом! – 2018» від "Фонду Кличко"

Дата створення: 09:29 16.03.2018

Друзі! Підтримайте Чепоніську ЗОШ І-ІІ ст., яка бере участь у проекті «Клич друзів – граймо разом! – 2018» від "Фонду Кличко", в рамках якого 10 шкіл України отримають спортивний майданчик.  Прохання підтримати дану заявку балами!!!  ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО ПРОСТО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://my.klitschkofoundation.org/ref/5coXfN Реєструватись може будь-хто, як учень школи, вчитель так і пересічний громадянин.  За кожного зареєстрованого учасника школа отримує +100 балів!!! Не залишайтесь байдужими!!! Об'єднаймося разом задля перемоги та зробимо мрію наших дітей реальністю!!!

Загальні збори громадян села Чепоноси.

Дата створення: 12:14 15.03.2018

Заслухали звіт старости с.Чепоноси Дудки Валентини Іванівни та Голови Рукшинської ОТГ Горбатюка Олега Васильовича за виконану роботу у 2017 році. Присутні жителі села Чепоноси отримали відповіді на свої питання.

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ АБО ПАМ’ЯТІ ТИХ, ХТО НЕ ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ.

Дата створення: 15:39 20.02.2018

20 лютого 2014 року Україна прощалася із загиблими на Майдані героями України.? Тодішній президент В. Янукович оголосив 20 лютого днем жалоби за Небесною сотнею. Що це було: жалюгідна спроба виправити ситуацію, відверте підлабузництво, лицемірне бажання продемонструвати свою "відданість" народу і врятувати власну шкуру? Хто зна… Та що б це не було, офіційно чи не офіційно, за наказом чи проти чиєїсь волі, це відбулось би за будь-яких обставин. Адже ці люди віддали найцінніше, що в них було, задля нас із вами. А таке не забувається… Юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям. Сумно і боляче. Хто б міг подумати, що в 21 столітті, після всього, що пережила наша (і не тільки) держава, все повториться знову. Схоже, людство не квапиться вчитись на своїх помилках… Сьогодні кількість загиблих вже вимірюється тисячами. І кінця, поки що, цьому не видно. Не будемо говорити про те, хто і за що бореться. Ця тема вже достатньо висвітлена в просторах інтернету, в коментарях, у повсякденних розмовах в чергах та автобусах. Давайте в цей день просто віддамо шану тим, хто "положив серце й душу за нашу свободу".

Зібрання бджолярів Рукшинської ОТГ

Дата створення: 15:36 20.02.2018

В суботу у Рукшині відбулось зібрання бджолярів Рукшинської ОТГ.  Обговорювалося ряд проблемних питань: - зміни законодавства, які обмежать вихід на ринок для дрібних пасік; - порушення законодавства садівниками ( кропка садів вдень та забороненими препаратами або такими, які є особливо шкідливими); - можливість створення кооперативу так як Рукшинська ОТГ є цільовою громадою в рамках проекту, що фінансується ЄС, "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" та має змогу отримати фінансову підтримку для його створення.