Чернівецька область, Хотинський район

14 Грудня, 2018 р., 12:21
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день ми вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів. Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду вони робили все, що від них залежало і віддали своє здоров’я та життя заради життів мільйонів інших людей.
13 Грудня, 2018 р., 11:18
13 грудня відзначається День святого Андрія Первозванного. Свято Андрія Первозванного – це не тільки релігійне свято, але й народне. Люди вважають, що ніч з 12 на 13 грудня наповнена чарами. Це свято з'явилося дуже давно, багато традицій Дня Андрія Первозванного вже забуті, але деякі все ще актуальні. Стародавня християнська легенда каже, що апостол Андрій Первозванний проповідував християнство в самому Царгороді, на побережжях Чорного моря та в околицях Києва. Хоч Андрій Первозванний – християнський святий, але в народні традиції, звичаї і обряди в цей день мають дохристиянський характер: гадання на майбутню долю, заклинання та ворожіння. В народі ще це свято називають Калита. Воно вважається парубочим святом, оскільки у Андріївську ніч парубкам дозволено бешкетувати і робити різні збитки, а дівчата цієї ночі можуть дізнатись свою долю. Свято Андрія є святом молодіжних гулянь, де юнаки і дівчата шукають собі пару для майбутнього подружнього життя.
12 Грудня, 2018 р., 08:57
Україна в середу, 12 грудня, відзначає національне професійне свято всіх службовців Сухопутних військ України.
11 Грудня, 2018 р., 11:27
З підвищенням тарифів на газ та електрику в багатьох з нас виникло питання «Як зберегти тепло в будинку?» В даній статті будуть зазначені правила по енергозбереженню будинку. Як зберегти енергію! 1. Використовуй енергозберігаючі лампи освітлення. Це економить до 90% електроенергії. Крім того служать такі лампи до 50 разів довше звичайних ламп розжарювання. 2.Завантажуй пральну машину повністю. Не повністю завантажена пральна машина - це перевитрата електроенергії на 10-15%. Якщо вибрана не правильна програма прання, - це перевитрата електричної енергії до 30%. 3. Не став плиту поруч з холодильником. При сусідстві холодильника і плити споживання електроенергії холодильником подвоюється. 4. Чисти чайник від накипу. Накип, який утворюється в чайнику, знижує теплопровідність і збільшує втрати електроенергії на нагрів води на 30% 5.Вимикай за собою світло. При розумній економії можна зберегти 20-25% електроенергії.  6.Не забувай розморожувати холодильник. Чим товший на продуктах шар льоду, тим більше споживання енергії. Можна заощадити 50% електроенергії з моделлю з функцією саморозморожування.
11 Грудня, 2018 р., 10:57
Більшість роботодавців в переддень новорічних свят для дітей  своїх працівників закупляють новорічні  подарунки.
11 Грудня, 2018 р., 09:48
(Підприємницька правова абетка)
07 Грудня, 2018 р., 09:06
Самоврядування, депутати рад, члени виконкому, активісти самоврядних органів! Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні! Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Голова Рукшинської ОТГ  Олег Горбатюк
06 Грудня, 2018 р., 09:55
З Днем Збройних Сил України! Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців, ветеранів, волонтерів України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Нехай поруч з вами завжди будуть надійні друзі та побратими.
04 Грудня, 2018 р., 16:22
Днями розпочато довгоочікувану масштабну реконструкцію Рукшинського будинку культури. Проект розрахований на 3 роки. Його загальна вартість складає 17 424,9 тис.грн. Фінансування даного проекту здійснюватиметься за кошти Державного фонду регіонального розвитку та кошти сільського бюджету Рукшинської ОТГ у процентному співвідношенні 90/10. Замовником робіт виступає управління капітального будівництва Чернівецької ОДА. Реконструкція будинку культури передбачає проведення наступних заходів:
29 Листопада, 2018 р., 16:34
29 листопада 2018 року у Києві в НСК "Олімпійський" відбувся VII Форум організаційного розвитку громадянського суспільства України "Мрія 3.0 Спроектований вплив".