І наш мер за економічне зростання

Дата створення: 14:22 06.06.2018

Наприкінці минулого року Рукшинська сільська рада стала підписантом ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання" в Україні (M4EG). Суть ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.    31 травня - 1 червня 2018 року у м.Києві за фінансової підтримки ЄС у рамках даного проекту відбувся перший навчальний модуль з розробки плану місцевого економічного розвитку, в якому взяла участь начальник фінансового відділу Рукшинської сільської ради Інна Гондуряга.

МЕДОВИЙ КООПЕРАТИВ ЯК ТОЧКА ЗРОСТАННЯ

Дата створення: 19:44 30.05.2018

Підходи  до планування виробничої діяльності кооперативу,  до проведення фінансових розрахунків розглядаються на семінарі, організованому в рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується ЄС в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання».

Чемпіонат області з футболу серед юнаків 2003-04 р.н.

Дата створення: 10:45 18.05.2018

Підходить до завершення Рукшин у п’яти турах двічі переміг, двічі зіграв у нічию та одного разу поступився лідеру змагань. Тож нашій команді залишається зіграти ще дві гри. На даний момент рукшинці перебувають на третій сходинці турнірної таблиці. Це неабиякий успіх для наших хлопців, адже вони беруть участь вперше у даному турнірі.

8 травня — День пам'яті та примирення! Героям слава!

Дата створення: 15:05 08.05.2018

8 травня — День пам'яті та примирення!  Героям слава!

Сертифікат "Мери за економічне зростання".

Дата створення: 16:12 07.05.2018

Рукшинська ОТГ отримала сертифікат про приєднання до ініціативи ЄС Це є свідченням того, що громади готові шукати нові можливості для свого розвитку та брати на себе відповідальність. Дає можливість більш ширше співпрацювати із європейськими фондами.

Пішов з життя ВЕТЕРАН ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Дата створення: 10:52 30.04.2018

Працівники Рукшинської ОТГ висловлюють щирі співчуття близьким та рідним з приводу смерті ветерана ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ Мариняка Федора Семеновича.  Він пішов від нас, залишивши по собі добру пам'ять та гідні справи. Ми всі у невідплатному боргу перед тими, які ціною свого життя перемогли німецько-фашистських загарбників. Вічна пам’ять, нехай земля йому буде пухом.

Медіа школа «Агенти громад»

Дата створення: 11:20 16.04.2018

Перший етап завершено. Це грантовий проект ТРК Буковина спільно з громадською організацією «Буковинський центр виборчих технологій». Ідея якого полягає в подальшій співпраці та взаємодії засобів масової інформації з об’єднаними територіальними громадами. Всього участь в ньому беруть 20 представників ОТГ.