Чернівецька область, Хотинський район

03 Квітня, 2017 р., 09:51
Першим кроком у реалізації спільного проекту по комплексній термомодернізації Чепоніськоі ЗОШ І-ІІ ст. стало підписання договору між Рукшинською сільською радою та Проектом ПРООН "Сталий розвиток сільських територій у Чернівецькій та Одеській областях", що фінансується австрійською агенцією розвитку
31 Березня, 2017 р., 12:18
Посадовці оглянули стан будівництва зруйнованого повінню у 2008 році мосту через річку Прут в селі Маршинці Новоселицького району, дорожньої інфраструктури міста Герца та Герцаївського району, під’їзні шляхи до міжнародного пункту пропуску «Дяківці».
31 Березня, 2017 р., 11:56
30 березня у приміщенні "ЕНІГМА" відбулись збори громадян Рукшинської об'єднаної територіальної громади.. Серед запрошених були: - Голова районної ради Плаксивий Олександр Васильович - Заступник голови РДА Кравецька Тетяна Іванівна - Начальник управління освіти Хотинської РДА Рак Володимир Миколайович. - Директор Рукшинської ЗОШ Шишковський Сергій Іванович - Інспектор Хотинського РЕМ Ситник Валерій Павлович - Начальник поліції Дахно Юрій Валентинович - Головний лікар Хотинської ЦРЛ - Митринюк Ростислав Федорович - Головний лікар Хотинського центру первинної медико-санітарної допомоги - Пасічник Юрій Анатолійович - Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення - Цвентарна Наталя Борисівна. - Старости сіл Рукшинської ОТГ
27 Березня, 2017 р., 09:39
25 березня у Новоселиці відбулись групові матчі присвяченому 10-й річниці "Новоселицької районної дитячо-юнацької футбольної ліги". ФК Рукшин U-12 нажаль поступився у двох іграх. У першій зустрічі рукшинцям протистояли господарі змагань, ДЮСШ Новоселиця. Наші юнаки створили масу небезпечних моментів, але відзначились лише раз, натомість новосельчани використали чи не єдині три нагоди за гру. Підсумковий рахунок - 3-1. А у другому матчі на Рукшин чекало справжнє випробування у вигляді гри проти ФК Троєщини м.Київ. На відміну від першої зустрічі нашим юнакам мало що вдавалось, а команда із столиці відзначилась тричі. Тож Рукшин покидає даний турнір не зумівши вийти з групи. Бажаємо нашим юнакам не вішати ніс, так як для них участь у змаганнях такого рівня стала першою. Потрібно зробити правильні висновки та наполегливо пряцювати далі!!!
27 Березня, 2017 р., 09:33
26 березня о 15.00 год. у приміщенні "ЕНІГМА" відбулась "Благодійна акція для дітей сиріт від 0 до 3-ох років". Організатором виступила церква адвентистів сьомого дня м.Хотин. Взяли участь жителі Рукшинської громади, Малинців та м.Хотин.
26 Березня, 2017 р., 21:10
Впродовж 24 – 25 березня у Львові вп’яте відбувся Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, до якого долучилися представники влади, українські та міжнародні експерти у сфері місцевого самоврядування, дипломати, науковці та громадські організації. Учасники Форуму ухвалили і презентували Резолюцію, яку доопрацюють та скерують до центральних органів влади України.
24 Березня, 2017 р., 12:21
30 березня о 14.00 год. у приміщенні "Енігма" відбудуться загальні збори громадян села Рукшин. У програмі фотозвіт голови Рукшинської ОТГ про зроблену роботу у 2016 році, питання та відповіді. Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь.