15 Червня, 2021 р., 11:32
Невдовзі віряни святкуватимуть День Святої Трійці – у церквах відбудуться богослужіння, під час яких використовуватиметься відкритий вогонь. При недотриманні правил пожежної безпеки це може стати причиною виникнення пожеж у культових спорудах. Щоб запобігти таким випадкам, працівники Дністровського  районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інструктажі з пожежної безпеки із настоятелями православних церков.
10 Червня, 2021 р., 10:51
ОГОЛОШЕННЯ про передачу нерухомого майна в оренду на аукціоні
08 Червня, 2021 р., 09:55
На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики знаходяться законопроєкти №5244, №5244-1, №5244-2, №5244-3 та №5364.
04 Червня, 2021 р., 10:23
Як і було раніше анонсовано, 3 червня 2021 року у приміщенні сільської ради відбулася презентація Академії жіночого лідерства. Учасниці мали можливість детально дізнатись про мету, завдання й зміст навчальної програми Академії, почули про можливості участі у програмі мікрогрантів аби отримати фінансування власних ініціатив. Окрім того, ознайомились з  досвідом і прикладами ефективних та сталих ініціатив, успішно реалізованих випускницями попередніх Академій.
04 Червня, 2021 р., 09:59
Застраховані особи можуть відновити здоров’я на базі санаторно-курортних закладів після важкої хвороби, операції чи травми за кошти ФССУ
03 Червня, 2021 р., 17:06
Відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку.
01 Червня, 2021 р., 17:29
За результатами опитування від програми DOBRE перемогли три проекти.
01 Червня, 2021 р., 12:31
Проект договору про співробітництво
31 Травня, 2021 р., 22:21
Кількість оплачуваних Фондом лікарняних зросла на 29,6% за підсумками січня-квітня Фонд соціального страхування України продовжує фіксувати значне зростання кількості листків непрацездатності, що надаються на оплату до ФССУ. За перші чотири місяці 2021 року кількість прийнятих на оплату лікарняних листків зросла на 29,6 %, потреба у видатках за ними – на 60,3 %. Так, у січні-квітні Фонд прийняв на фінансування 1 мільйон 642 тисячі 355 листків непрацездатності на загальну суму понад 5,7 мільярда гривень. Динаміка збільшення числа лікарняних і днів непрацездатності застрахованих осіб спостерігається з 2020 року та призвела до перевищення потреби у видатках над надходженнями за той же період. Найбільше листків непрацездатності передано роботодавцями на оплату в місті Києві (303,8 тис. лікарняних), Дніпропетровській (187 тис.), Харківській (107 тис.), Львівській (99,8 тис.), Донецькій (96 тис.), Запорізькій (89,7 тис.) і Одеській (82 тис.) областях. Ріст числа листків непрацездатності пов'язаний із захворюванням українських працівників на коронавірусну хворобу, сезонним підвищенням захворюваності на респіраторні хвороби, збільшенням потреби у догляді за хворими дітьми, ізоляцією від COVID-19 контактних осіб, загостренням хронічних захворювань тощо. Нагадаємо, середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності за підсумками січня-квітня 2021 року зріс на 15,2 % порівняно з тим же періодом 2020 року та склав 368,07 грн. Щоденна інформація щодо стану фінансування Фондом матеріального забезпечення у розрізі статей видатків оновлюється на телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund .