Через негоду заборонено рух на автошляхах у двох областях, в одній – обмежено

Дата створення: 12:41 09.02.2018

У Чернівецькій області насипало до 35 см снігу. Синоптики облгідрометцентру кажуть, що це був найсильніший снігопад цієї зими

Придбання техніки для комунального підприємства "Рукшин сервіс"

Дата створення: 10:15 29.12.2017

За кошти субвенції на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад закуплена спеціалізована техніка та навісне обладнання до неї для розвитку комунального підприємства "Рукшин сервіс" у Рукшинській ОТГ: - автогрейдер Changlin PY165C; 842920000; - трактор "Беларус - 82,1"; - плуг (сг) ПЛН3-35-70 трьохкорпусний; - косарка ротаційна, роторна Z-069-1,65м; - фреза с/г грунтофреза ФГН2,1м; - навантажувач фронтальний тракторний НТ-4М; - бур (буровий пристрій); - розкидач піску РПС "Шля -1300"; - відвал МТЗ-80-82; - причіп тракторний.

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

Дата створення: 11:23 28.12.2017

4-те засідання з формування стратегії розвитку громади.

Дата створення: 15:05 22.12.2017

21 грудня в Рукшинській ОТГ відбулось 4-те засідання з формування стратегії розвитку громади.  Присутні: - радник із регіонального розвитку ЦРМС Олексій Грушко; - голова Рукшинської ОТГ Олег Горбатюк;  - депутати сільської ради; - старости громади; - місцеві активісти; - підприємці; - освітяни.

Тренінг-семінар

Дата створення: 15:03 22.12.2017

З 18 по 19 грудня у Чернівецькому регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування проходив тренінг-семінар на тему "Ефективна комунікація органів публічного управління та інститутів громадянського суспільства: механізми, кращі практики та досвід імплементації". Участь взяли:

Програма другого засідання робочої групи із стратегічного планування у Рукшинській громаді.

Дата створення: 08:46 29.11.2017

16 листопада відбулась програма другого засідання робочої групи із стратегічного планування у Рукшинській громаді. Презентацію із стратегічного планування провів Грушко Олексій Олександрович - експерт із регіонального розвитку Чернівецького ЦРМС. Участь взяли: - голова Рукшинської ОТГ - Горбатюк Олег; - заступник голови Рукшинської ОТГ - Мариняк Валерій; - секретар Рукшинської ОТГ - Гермаківська Юлія; - депутати Рукшинської ОТГ; - підприємці; - працівники Рукшинської ОТГ; Голова Рукшинської ОТГ Горбатюк Олег розповів про стан розробки стратегічного планування розвитку Рукшинської громади. На порядку денному також були питання: - сценарії розвитку громади; - визначення стратегічного бачення громади; - проведення SWOT - аналізу; - подальші кроки із стратегічного планування.

Храмове свято

Дата створення: 10:32 08.11.2017

Виконавчий комітет Рукшинської ОТГ щиро вітає жителів села Рукшин із храмовим святом!!!