Рукшинська сільська об'єднана територіальна громада
Хотинський район, Чернівецька область

Новини

Розпочато процес передачі земельних ділянок з державної власності у комунальну власність громади

Дата створення: 13:12 10.04.2018

Ще однією визначною подією, що відбулася на загальних зборах громадян села стало спільне підписання головою Рукшинської ОТГ О.Горбатюком та керівником Держгеокадастру в Чернівецькій області Ю.Ватаманюком наказу про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 158,5054 га з державної у комунальну власність. Дані земельні ділянки розташовані за межами населених пунктів Рукшинської ОТГ.

Cтворення кооперативу в Рукшинській ОТГ

Дата створення: 08:22 06.04.2018

 Рукшинській ОТГ, яка славиться своїми садами, відбулась зустріч мешканців села для вирішення питання участі в проекті «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання». На зборах було прийнято рішення по А от з напрямком діяльності ще будуть визначатись, адже багато ідей потребують обговорення. Серед можливих напрямків діяльності кооперативу є переробка продукції бджільництва, сушка фруктів, збір та охолодження молока. Шість представників ОТГ увійшли в ініціативну групу, яка вже розпочала роботу серед мешканцівгромади з тим, щоб визначитись, які ідеї є прийнятними та хто буде готовий увійти до складу кооперативу.  Проект підтримується Європейським Союзом в межах інніціативи "Мери за економічне зростання".

Загальні збори громадян Рукшинської ОТГ

Дата створення: 09:35 02.04.2018

У суботу, 31 березня, у Рукшині відбулися . Голова Рукшинської ОТГ Олег Горбатюк прозвітував перед мешканцями громади про виконану роботу за 2017 рік. Зокрема про створення комунального підприємства та закупівлю техніки на суму понад 3,5 млн гривень (а також навісного обладнання на зекономлені кошти), про будівництво дитячих майданчиків, про спільні проекти із Європейським союзом і т.д. Окремо висловив подяку Голові Рукшинської громадської організації «Традиції та реформи» Єленчуку Віталію за реалізований проект по встановленню котельні у Чепоніській ЗОШ І-ІІ ст. та директору Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Шишковському Сергію, тренеру з футболу Гайсенюку Олександру за виграний проект від фонду Кличко «Клич друзів граймо разом» завдяки якому Рукшинська школа отримала новітній спортивний майданчик. На сході громадян також були присутні: народний депутат України Максим Бурбак, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк, керівник Держгеокадастру в Чернівецькій області Юрій Ватаманюк, голова райдержадміністрації Петро Допіряк, виконавчий комітет сільської ради, жителі Рукшинської громади. Головою Рукшинськоі ОТГ Олегом Горбатюком спільно з керівником Держгеокадастру в Чернівецькій області Юрієм Ватаманюком підписано наказ про передачу 158 га земель сільгосппризначення за межами населеного пункту у комунальну власність Рукшинської об‘єднаної територіальної громади. Також в ході зборів виступили: - народний депутат України Максим Бурбак, який дав відповіді на низку питань жителів громади; - голова Хотинської РДА Петро Допіряк, який розповів про проведену роботу райдержадміністрації у 2017 році; - заступник голови Чернівецької ОДА Василь Гостюк; - Директор Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Шишковський Сергій.

Програма засідання круглого столу "Формування Центрів безпеки громадян в об'єднаних територіальних громадах"

Дата створення: 09:41 21.03.2018

Представники Рукшинської ОТГ відвідали славне місто Чернівці)) а саме ЦЕНТР РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. Мета - Формування Центрів безпеки громадян у об'єднаних територіальних громадах. У засіданні круглого сталу взяли участь: - голови ОТГ Чернівецької області; - заступник голови Чернівецької ОДА - Гостюк Василь Іванович; - директор Чернівецького ЦРМС - Татарчук Тетяна Михайлівна; - заступник начальника Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області - Бринь Андрій Миколайович; - працівники ЦРМС. Відбувся цікавий діалог на тему створення секторів цивільного захисту, комісій з ТЕБ та НС (в кого їх немає, бо у нас вона функціонує), комунально-аварійно-рятувальної служби, місцевої пожежної охорони і т.д. Звичайно, це питання є важливим, так як від стихійних лих, пожеж, ніхто й ніколи не застрахований. Для прикладу Андроняком Андрієм Петровичем - заступником начальника відділу запобігання НС УДСНС, було взято Рукшин, в якому у 2016 році сталось 7 пожеж, у 2017 - 3 пожежі, у 2018 році - 1 пожежа.  Також була представлена сумка парамедика (див. фото нижче) в якій є все. Вартість її півтора тисячі євро.

Обмін досвідом із ОТГ Дніпропретровської обасті

Дата створення: 14:11 19.03.2018

5 та 16 березня відбулася поїздка представників Чернівецької області в Дніпропетровську область. Ірині Ліхановій випала честь представляти Рукшинську ОТГ. Метою поїздки було перейняти досвід зі створення Центру надання адміністративних послуг. Відвідано Слобожанську ОТГ, Межівську ОТГ та Ляшківську ОТГ. Кожна громада особлива! Слобожанська громада пишається своїм ЦНАП, де працюють добрі та привітні люди. Слобожанська ОТГ є однією із найспроможніших громад України.  Відкриття ЦНАПу відбулося в Межівській об’єднаній територіальній громаді, їхній ЦНАП облаштований електронною чергою та переносним кейсом, за допомогою якого надання адміністративних послуг можливе в будь-якому селі громади. Об’єднались вони нещодавно, громада існує лише 4 місяці, а їхні здобутки величезні!  Велике враження справив дитячий садочок Ляшківської об’єднаної громади, є кабінет англійської мови та музичний кабінет. Відвідали ЦНАП м.Дніпро, це унікальний ЦНАП, адже він розташований в торговельному центрі. Дніпровський ЦНАП облаштований електронною чергою, коли підходить черга відвідувача, йому повідомляють, де зазначається його порядковий номер та номер адміністратора до якого потрібно звернутись.

Представники громад Чернівецької області відвідали Вінничину

Дата створення: 20:13 18.03.2018

Заступник голови Рукшинської громади Мариняк Валерій Іванович, 12-13 березня 2018 р. взяв участь у навчальному візиті на Вінничину, який відбувся за підтримки програми «U-LEAD з Європою» для  представників об`єднаних територіальних громад Чернівецької області.

Чепоніська ЗОШ І-ІІ ст. бере участь у проекті «Клич друзів – граймо разом! – 2018» від "Фонду Кличко"

Дата створення: 09:29 16.03.2018

Друзі! Підтримайте Чепоніську ЗОШ І-ІІ ст., яка бере участь у проекті «Клич друзів – граймо разом! – 2018» від "Фонду Кличко", в рамках якого 10 шкіл України отримають спортивний майданчик.  Прохання підтримати дану заявку балами!!!  ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО ПРОСТО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://my.klitschkofoundation.org/ref/5coXfN Реєструватись може будь-хто, як учень школи, вчитель так і пересічний громадянин.  За кожного зареєстрованого учасника школа отримує +100 балів!!! Не залишайтесь байдужими!!! Об'єднаймося разом задля перемоги та зробимо мрію наших дітей реальністю!!!

Загальні збори громадян села Чепоноси.

Дата створення: 12:14 15.03.2018

Заслухали звіт старости с.Чепоноси Дудки Валентини Іванівни та Голови Рукшинської ОТГ Горбатюка Олега Васильовича за виконану роботу у 2017 році. Присутні жителі села Чепоноси отримали відповіді на свої питання.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH