Чернівецька область, Хотинський район

23 Червня, 2019 р., 20:03
Свято вулиці та відкриття адміністративного приміщення сільської ради відбулось! Хто прийшов - не пожалкував. На жителів громади чекали: - цікава концертна програма;  - виступи духових колективів нашого краю; - шашлик; - смачна шурпа; - уха; - холодне пиво та квас; Дякуємо всім хто завітав! Більше про свято скажуть фото...
21 Червня, 2019 р., 13:07
Сьогодні 21 червня в приміщенні Центру економічного зростання за участі спеціалістів Хотинського районного центру зайнятості відбувся  тренінг на тему: «Побудова кар’єри та професійних навичок» Було розглянуто основні принципи побудови професії, форми планування свого часу та  основні типи розуміння своїх бажань.
20 Червня, 2019 р., 11:17
Запрошуємо всіх жителів Рукшинської громади завтра на 16.00.год. на свято вулиць та відкриття адміністративного приміщення сільської ради за участю духових колективів нашого краю. Пригощаємо смачною ухою, шурпою, шашликом та холодним квасом!!!
19 Червня, 2019 р., 13:48
21 червня о 10:00 год. на базі Центру економічного зростання за участю спеціалістів Хотинського центру зайнятості відбудеться тренінг на тему: "Побудова кар'єри та професійних навичок"
17 Червня, 2019 р., 11:37
Рукшин фіналіст юнацького кубку області. 12 червня в Чернівцях на стадіоні Мальва відбувся фінал кубку ЧОДЮФЛ. У віковій категорії 2006 р.н. зустрілись Рукшин та Буковина-06. Сильнішими виявились чернівчани, які забили чотири м’ячі та не пропустили жодного. Нажаль наша команда поступилась. Також відбулось нагородження переможців та призерів ЧОДЮФЛ. ФК Рукшин отримав звання фіналіста кубку та бронзового призера чемпіонату Чернівецької обласної дитячо-юнацької футбольної ліги. Кращим гравцем фіналу кубку у складі рукшинців став Артур Кривий. Кращим нападником чемпіонату було визнано Івана Філіпчука. Вітаємо наших юнаків та тренера Олександр Гайсенюк із таким досягненням!
16 Червня, 2019 р., 09:16
Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за Вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та Вашим родинам!
16 Червня, 2019 р., 09:11
Залишаючи все погане в минулому, вірте в дива! Нехай Бог всім допомагає, оберігає від негараздів і обдаровує здоров'ям! Нехай у Ваших оселях буде якомога більше радості, тепла, затишку та світла! Душевного вам просвітлення та взаєморозуміння! Нехай світле свято Святої Трійці дарує чудовий настрій, дзвінкий сміх, радісні миті та щасливе мирне життя!
15 Червня, 2019 р., 16:28
Вчора на березі річки Дністер в урочищі "Калина" відбулось свято присвячено дню захисту дітей - "ГРОМАДА ДІТЯМ".  Ініціаторами та організаторами виступили наша ОТГ та Рукшинська ЗОШ І-ІІІ ст. У програмі свята були різноманітні конкурси, естафети (перетягування линви, бігові, тощо), змагання з міні футболу. Переможці були нагороджені цінними призами. Запалював публіку Заслужений артист України Святослав Край. Пожежники, а також поліція, продемонстрували дітям свої вміння прийти на допомогу у разі лиха, а представники УНА УНСО показали сучасну зброю, якою наші захисники обороняють нас від агресора на Сході України! Ольга Кобевко провела майстер клас по наданню першої медичної допомоги.   Всі хто бажав могли посмакувати смачних шашликів та плоу!  У кінці свята запалили ватру!
11 Червня, 2019 р., 16:24
Команда Рукшина – бронзовий призер юнацького чемпіонату області! У заключному турі обласної дитячо-юнацької футбольної ліги ФК "Рукшин" на виїзді здобув перемогу над чернівецькою "Метою". Рахунок зустрічі 2:4. У підсумковій турнірній таблиці наші юнаки замкнули чільну трійку, перше місце посіла Буковина-06, друге ДЮФК Спарта. Завтра в Чернівцях на стадіоні «Мальва» відбудеться фінал юнацького кубку області, в якому зустрінуться ФК Рукшин та Буковина-06. Матч розпочнеться о 10:00 год.  Бажаємо нашим юнакам вдалої гри і просимо всіх небайдужих вболівальників прийти та підтримати свою команду!
11 Червня, 2019 р., 12:40
Голова Рукшинська об'єднана територіальна громада, Олег Горбатюкбере участь у міжнародному навчальному візиті до Словенії «Місцевий економічний розвиток». Сьогодні відвідали культурно-освітню організацію "Рукавичка", яка представляє інтереси українців та популяризує українську культуру та мову у Словенії. Величезну роботу проводить Ольга Мороз. Дякуємо.