15 Травня, 2020 р., 11:48
15 травня щороку Україна разом з іншими країнами світу відзначає Міжнародний день сім’ї. Цей день встановлено Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році й покликаний привернути увагу світового співтовариства до проблем сім’ї, підвищити рівень поінформованості у питаннях стосовно сімей і поглибити знання соціально-економічних і демографічних процесів.
09 Травня, 2020 р., 23:04
У неділю ми відзначаємо свято – День матері. Із безмежною любов’ю і пошаною ми бережемо в серці образи тих, хто подарував нам життя – наших матерів. У це велике для кожного з нас свято згадайте все те, за що вдячні своїм матерям, і сердечно помоліться за їхнє щастя і благополуччя.
07 Травня, 2020 р., 22:39
8 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення, який символізує перемогу над нацизмом. Саме в цей день 1945 року нацистська Німеччина капітулювала у Другій світовій війні.
04 Травня, 2020 р., 20:41
Відповідно до вимог частини 4 ст.15 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" регіональне відділення Фонду державного майна України по Чернівецькій області повідомляє про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об'єкта малої приватизації, зокрема об'єкта незавершеного будівництва - лазні (вул. Мічуріна, 14 с.Гордівці, Хотинського р-ну).
24 Квітня, 2020 р., 11:55
Буковинські податківці надали платникам 28,4 тисяч адміністративних послуг З початку року фахівці податкової служби Чернівецької області надали 28473 адміністративні послуги. У відомстві розповідають, більшість з них представники бізнесу та громадяни отримали у Центрах обслуговування платників – 25,4 тис., решта сервісних послуг було надано в електронній формі. Найчастіше платники звертались до податківців з метою отримання відомостей з державного реєстру фізичних осіб про суми і джерела виплачених доходів, а також за реєстраційним номером облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Крім того, популярністю користувалася послуга з внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати платежі за серією та номером паспорта. Упродовж першого кварталу 2020 року податківці надали 8624 таких послуг. Однак, у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області наголошують, що на період дії карантину та в умовах введення на Буковині надзвичайної ситуації обслуговування платників у ЦОПах здійснюється у режимі онлайн та за попереднім записом за телефонами виключно для надання невідкладних послуг у разі крайньої необхідності. Так, скориставшись Електронним кабінетом, платники зможуть подати звітність або отримати інформацію не відвідуючи податкові ограни (електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua/; електронна звітність https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/.) Нагадуємо, що робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. У разі, якщо у вас відсутній електронний цифровий підпис, звертаємо увагу, на можливість отримання його онлайн, зокрема через Приват24. У податковій службі Буковини акцентують: користуйтеся дистанційними формами комунікації, не відвідуйте податкові органи та максимально використовуйте електронні сервіси ДПС, які функціонують на сторінці офіційного вебпорталу ДПС України. Також для отримання інформації платники можуть телефонувати на номери Центрів обслуговування платників органів ДПС області:    ЦОП Вижницької ДПІ Вижницького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області м. Вижниця, вул. Буковинська,14, тел. (03730) 2-12-05, 2-17-92. ЦОП Путильської ДПІ Вижницького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області смт. Путила, вул. Федьковича, 35, тел. (03738) 2-22-74. ЦОП Кельменецької ДПІ Кельменецького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області смт. Кельменці, Чернівецька область, вул. Бесарабська, 49, тел. (03732) 2-07-58, 2-02- 90. ЦОП Хотинської ДПІ Кельменецького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області м. Хотин, вул. Свято-Покровська, 11-А, тел. (03731) 2-16-89. ЦОП Кіцманської ДПІ Кіцманського управління ГУ ДПС у Чернівецькій області м. Кіцмань, вул. Українська, 4, тел. (03736) 2-37-46, 2-24-99. ЦОП Заставнівської ДПІ Кіцманського управління ГУ ДПС у Чернівецькій області м. Заставна, вул. Бажанського 16, тел. (03737) 3-17-38. ЦОП Новоселицької ДПІ Новоселицького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області м. Новоселиця, вул. Центральна,108, тел. (03733) 5-00-78, 5-09-67. ЦОП Герцаївської ДПІ Новоселицького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області м. Герца, Герцаївського р-ну Чернівецької області, вул. Центральна,41, тел. (03740) 2-19-16.
22 Квітня, 2020 р., 12:30
На виконання  «короновірусного» Закону оновлено довідники пільг
18 Квітня, 2020 р., 16:53
Великдень приходить до нас, аби поєднати близьких людей. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі надії та сподівання на добру долю. Тому нехай воскреснуть у ваших душах усі найкращі почуття - непохитна віра, щира відданість і вічна любов. Бажаємо усім душевної чистоти і гармонії, піднесення настрою та незмінного оптимізму. Нехай диво Воскресіння Хоистового надихає нас на добрі та правидні справи, а радісні Великодні свята принесуть у кожну оселю Боже благословення, мир та злагоду. Святкуємо Великдень вдома. Закликаємо вас - залишайтеся вдома поруч з найдорожчими людьми. Будьте здорові і нехай віруси та хвороби обійдуть усіх стороною. Зі святом Пасхи! Христос Воскрес! З повагою Олег Горбатюк - голова Рукшинської ОТГ, депутатський корпус, виконавчий комітет.
16 Квітня, 2020 р., 12:25
Платники області у першому кварталі сплатили майже  56,8 мільйонів гривень військового збору Про це інформують у  Головному управлінні  ДПС у Чернівецькій області. У січні – березні 2020 року з офіційних доходів буковинців утримано та перераховано на потреби української армії 55,8 млн. грн. військового збору.
16 Квітня, 2020 р., 12:07
Як не пропустити строк для прийняття спадщини в умовах карантину.