ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ АБО ПАМ’ЯТІ ТИХ, ХТО НЕ ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ.

Дата створення: 15:39 20.02.2018

20 лютого 2014 року Україна прощалася із загиблими на Майдані героями України.? Тодішній президент В. Янукович оголосив 20 лютого днем жалоби за Небесною сотнею. Що це було: жалюгідна спроба виправити ситуацію, відверте підлабузництво, лицемірне бажання продемонструвати свою "відданість" народу і врятувати власну шкуру? Хто зна… Та що б це не було, офіційно чи не офіційно, за наказом чи проти чиєїсь волі, це відбулось би за будь-яких обставин. Адже ці люди віддали найцінніше, що в них було, задля нас із вами. А таке не забувається… Юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям. Сумно і боляче. Хто б міг подумати, що в 21 столітті, після всього, що пережила наша (і не тільки) держава, все повториться знову. Схоже, людство не квапиться вчитись на своїх помилках… Сьогодні кількість загиблих вже вимірюється тисячами. І кінця, поки що, цьому не видно. Не будемо говорити про те, хто і за що бореться. Ця тема вже достатньо висвітлена в просторах інтернету, в коментарях, у повсякденних розмовах в чергах та автобусах. Давайте в цей день просто віддамо шану тим, хто "положив серце й душу за нашу свободу".

Зібрання бджолярів Рукшинської ОТГ

Дата створення: 15:36 20.02.2018

В суботу у Рукшині відбулось зібрання бджолярів Рукшинської ОТГ.  Обговорювалося ряд проблемних питань: - зміни законодавства, які обмежать вихід на ринок для дрібних пасік; - порушення законодавства садівниками ( кропка садів вдень та забороненими препаратами або такими, які є особливо шкідливими); - можливість створення кооперативу так як Рукшинська ОТГ є цільовою громадою в рамках проекту, що фінансується ЄС, "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" та має змогу отримати фінансову підтримку для його створення.

Через негоду заборонено рух на автошляхах у двох областях, в одній – обмежено

Дата створення: 12:41 09.02.2018

У Чернівецькій області насипало до 35 см снігу. Синоптики облгідрометцентру кажуть, що це був найсильніший снігопад цієї зими

Придбання техніки для комунального підприємства "Рукшин сервіс"

Дата створення: 10:15 29.12.2017

За кошти субвенції на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад закуплена спеціалізована техніка та навісне обладнання до неї для розвитку комунального підприємства "Рукшин сервіс" у Рукшинській ОТГ: - автогрейдер Changlin PY165C; 842920000; - трактор "Беларус - 82,1"; - плуг (сг) ПЛН3-35-70 трьохкорпусний; - косарка ротаційна, роторна Z-069-1,65м; - фреза с/г грунтофреза ФГН2,1м; - навантажувач фронтальний тракторний НТ-4М; - бур (буровий пристрій); - розкидач піску РПС "Шля -1300"; - відвал МТЗ-80-82; - причіп тракторний.

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

Дата створення: 11:23 28.12.2017

4-те засідання з формування стратегії розвитку громади.

Дата створення: 15:05 22.12.2017

21 грудня в Рукшинській ОТГ відбулось 4-те засідання з формування стратегії розвитку громади.  Присутні: - радник із регіонального розвитку ЦРМС Олексій Грушко; - голова Рукшинської ОТГ Олег Горбатюк;  - депутати сільської ради; - старости громади; - місцеві активісти; - підприємці; - освітяни.

Тренінг-семінар

Дата створення: 15:03 22.12.2017

З 18 по 19 грудня у Чернівецькому регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування проходив тренінг-семінар на тему "Ефективна комунікація органів публічного управління та інститутів громадянського суспільства: механізми, кращі практики та досвід імплементації". Участь взяли: