Обмін досвідом із представниками Кельменецького району.

Дата створення: 11:40 03.11.2017

1 листопада Рукшинська ОТГ приймала У складі делегації були представники РДА, сільські голови, депутати та члени виконкому. У ході зустрічі представники Рукшинської ОТГ поділилися досвідом об'єднання громади.

ІІ модуль навчання по використанню програмного комплексу «Розумне село» для об`єднаних територіальних громад Чернівецької області.

Дата створення: 09:52 27.10.2017

19-20 жовтня, відбувся За підтримку заходу асоціація висловлює щиру вдячність Південно-Західному хабу програми U-LEAD. Від Рукшинської ОТГ участь взяла секретар Гермаківська Юлія Михайлівна

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ із футболу

Дата створення: 16:43 05.10.2017

Вчора у четвертому турі Рукшин у Хотині прийняв Банилів (Сторожинецький р-н). Матч виявився достятньо цікавим та гольовим. Наша команда ведучи в рахунку, а згодом поступаючись, все ж таки зуміла здобути пермогу 5-3.  За рукшинців відзначились: Іван Вуєчко та покером Андрій Філіпчук (до речі в другому матчі поспіль). Завдяки цій перемозі Рукшин U-14 здобув шість очок та закріпився в середині турнірної таблиці.  У наступному турі, 10 жовтня, на наших юнаків чекає непростий виїзд до Чернівців, де відбудеться матч проти Буковини 2004 (І)!!! Бажаємо перемоги!!!

Семінар на тему " Порядок дій роботи органів управління Хотинського р-ну у разі виникнення надзвичайної ситуації".

Дата створення: 16:41 05.10.2017

Вчора у Хотинській РДА відбувся Участь взяли представники Рукшинської ОТГ.

Чемпіонат області серед юнаків 2003-04 р.н.

Дата створення: 13:47 27.09.2017

Вчора у матчі третього туру ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ з футболу серед юнаків 2003-04 р.н. Рукшин під орудою тренера Хотинської ДЮСШ Олександа Гайсенюка та вчителя фізкультури Рукшинської ЗОШ Філіпчука Валентина завітав у Дорошівці, де зіграв проти команди ДЮСШ м. Заставна. Рукшинці здобули впевнену перемогу з рахунком 7-0. Хет трик оформив Філіпчук Андрій, дубль Шестобуз Владислав та ще по разу відзначились Гречко Максим та Бейчук Василь. Нагадаємо, що юнаки з Рукшина вперше беруть участь у ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ. Тож вітаємо їх із достойним виступом та бажаємо подальших перемог та більшої уваги до себе з боку керівництва Хотинської ДЮСШ, спонсорів і т.д.  У наступному турі рукшинці приймуть Банилів Сторожинецького район.

Фінал кубка Буковинських річок.

Дата створення: 13:45 27.09.2017

24.09.2017 відбувся   Нашій команді протистояв вже знайомий суперник - Тереблече. У першій половині гри рукшинці завдяки вдало реалізованому виходу віч на віч Юрієм Агузаровим повели в рахунку, але на останній хвилині тайму, після навісу з кутового, глибоччани зрівняли рахунок. У другій половині гри Тереблече перехопило ініціативу та забило двічі, на що Рукшин відповів одним влучним ударом Андрія Руснака, теж після навісу з кутового.  Тож наша команда поступилась 3-2 та удостоїлась звання фіналіста кубка Буковинських річок.

Відкриття Рукшинської АЗПСМ.

Дата створення: 13:43 27.09.2017

21.09.2017 у Рукшинській ОТГ відбулось відкриття Рукшинської АЗПСМ. Серед присутніх були: - Заступник голови ОДА Павлюк Михайло - Заслужений журналіст України Годнюк Любов - Заступник начальника управління департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Крикливець Любов - Перший заступник голови Хотинської РДА Марцинкевич Володимир - Головний лікар Хотинської ЦРЛ Пасічник Юрій - Працівники Рукшинської ОТГ - Депутати Рукшинської ОТГ, Хотинської РДА - Представники Глибоцької ОТГ _ Представники Мамализької ОТГ - Жителі громади

Нарада при президентові України з питань реформування медицини у сільській місцевості.

Дата створення: 11:32 12.09.2017

Вчора відбулась нарада при президентові України з питань реформування медицини у сільській місцевості. Від Рукшинської ОТГ участь взяв Заступник сільського голови Мариняк Валерій. Президент України Петро Порошенко ініціює впровадження в Україні програми реформування сільської медицини. "За моїм дорученням було розроблено програму розвитку сільської медицини", повідомив під час наради з питань розвитку сільської медицини в понеділок у Києві. Він зазначив, що стан сільської медицини сьогодні в Україні "жахливий - не вистачає обладнання, ліків,... немає медичного персоналу". "Та програма, яка розроблена, дає сучасні відповіді на питання, які стоять зараз перед державою", - запевнив П.Порошенко.  За його словами, один із напрямів реформи сільської медицини - впровадження телемедицини, коли лікарі зможуть віддалено, по Інтернету, надавати консультації пацієнтам. "І головне: для жителів села ця послуга повинна бути безкоштовною", - сказав президент. П.Порошенко також заявив, що вважає справедливим, щоб частина коштів, які зусиллями Генеральної прокуратури України було вилучено у колишніх керівників держави, відправити на реформу сільської медицини. "Я буду просити уряд і народних депутатів врахувати витрати на ці програми і в бюджет 2018 року", - повідомив він. Глава держави додав, що розраховує в цьому питанні і на допомогу Світового банку.

Регіональний форум місцевого самоврядування

Дата створення: 16:50 11.09.2017

7 вересня представники Рукшинської ОТГ взяли участь у Регіональному форумі місцевого самоврядування, який відбувся сьогодні у м.Чернівці.