Новини

Нарада при президентові України з питань реформування медицини у сільській місцевості.

Дата створення: 11:32 12.09.2017

Вчора відбулась нарада при президентові України з питань реформування медицини у сільській місцевості. Від Рукшинської ОТГ участь взяв Заступник сільського голови Мариняк Валерій. Президент України Петро Порошенко ініціює впровадження в Україні програми реформування сільської медицини. "За моїм дорученням було розроблено програму розвитку сільської медицини", повідомив під час наради з питань розвитку сільської медицини в понеділок у Києві. Він зазначив, що стан сільської медицини сьогодні в Україні "жахливий - не вистачає обладнання, ліків,... немає медичного персоналу". "Та програма, яка розроблена, дає сучасні відповіді на питання, які стоять зараз перед державою", - запевнив П.Порошенко.  За його словами, один із напрямів реформи сільської медицини - впровадження телемедицини, коли лікарі зможуть віддалено, по Інтернету, надавати консультації пацієнтам. "І головне: для жителів села ця послуга повинна бути безкоштовною", - сказав президент. П.Порошенко також заявив, що вважає справедливим, щоб частина коштів, які зусиллями Генеральної прокуратури України було вилучено у колишніх керівників держави, відправити на реформу сільської медицини. "Я буду просити уряд і народних депутатів врахувати витрати на ці програми і в бюджет 2018 року", - повідомив він. Глава держави додав, що розраховує в цьому питанні і на допомогу Світового банку.

Регіональний форум місцевого самоврядування

Дата створення: 16:50 11.09.2017

7 вересня представники Рукшинської ОТГ взяли участь у Регіональному форумі місцевого самоврядування, який відбувся сьогодні у м.Чернівці.

Перевірка Рукшинської ОТГ Департаментом фінансів

Дата створення: 16:48 11.09.2017

За сприяння Чернівецького підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування 6 вересня до фінансового відділу Рукшинської ОТГ завітали працівники Чернівецької ОДА з метою надання практичної та методичної допомоги. В ході виїзду розглянуто проблемні питання, що виникають у процесі планування та виконання бюджету.

Екологічний центр для учнів відкрили у Рукшині

Дата створення: 11:14 05.09.2017

Вересень приходить із прекрасним, світлим святом – Днем знань. У Рукшинській ЗОШ цьогоріч свято подвійне: тут відзначили 10-річний ювілей навчання у новому сучасному приміщенні школи та відкриття еколого-просвітницького центру.

Громадські слухання

Дата створення: 16:50 22.08.2017

Вчора о 14-00 год. у приміщенні Рукшинської ЗОШ відбулися проекту схеми планування території Рукшинської об’єднаної територіальної громади Чернівецької області . Участь взяли: голова Рукшинської ОТГ - Олег Горбатюк, старости сіл громади, депутати районної ради, депутати громади, всі бажаючі жителі Рукшинської ОТГ. У Ході обговорення було внесено пропозиції щодо планування території Рукшинської ОТГ.

Дата створення: 09:09 18.08.2017

Перше засідння робочої групи із розробки стратегії розвитку Рукшинської громади.

Дата створення: 12:13 13.07.2017

12 липня відбулось перше засідння робочої групи із розробки стратегії розвитку Рукшинської громади. Участь взяли: - Голова Рукшинської ОТГ Олег Горбатюк; - Заступник голови Рукшинської ОТГ Валерій Мареняк; - Директор Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Сергій Шишковський;  - Старости сіл Рукшинської ОТГ; - Депутати Рукшинської ОТГ; - Депутати Хотинської районної ради; - Жителі громади;

На Хотинщині відбувся еко-фестиваль «ОтакЮшка»

Дата створення: 16:13 10.07.2017

Поблизу села Рашків Хотинського району в рекреаційній зоні «Діброва» понад Дністром провели третій еко-фестиваль «ОтакЮшка» за ініціативою працівників НПП «Хотинський». І не випадково відбувається дійство саме у розпал літа. Адже в другу суботу липня відзначають щорічно Міжнародний День Дністра, аби привернути увагу жителів басейну річки до екологічних проблем і нагадати про природну цінність водної артерії, а у другу неділю цього ж місяця – відзначають в Україні день рибалки, який святкують не лише працівники рибного господарства, а й усі любителі риболовлі. Кожен учасник фестивалю міг насолодитися відпочинком на лоні природи і посмакувати традиційними стравами, серед яких коронна – це юшка. Творчі майстерні, народна кухня, кулінарні змагання «Краща юшка на Дністрі», різноманітні ігри, конкурси, а ще пісні і таці у виконанні аматорських колективів Хотинщини. Таким був цьогорічний фестиваль.

Програма партнерського форуму

Дата створення: 15:41 10.07.2017