03 Травня, 2023 р., 14:08
Щира подяка від жителів Рукшинська територіальна громада, за отримані 100 продуктових наборів та інших продуктів від Чернівецький обласний благодійний фонд «Вікторія» , керівник Раздорский Руслан та Благодійної організації "Для майбутнього України" Future4U - Support Ukrainе керівник Roksolana Petryk.
30 Квітня, 2023 р., 14:11
Здійснили грейдерування вулиць Мічуріна, Польова, Матросова, Лєрмонтова, частини Долішньої та Нової у селі Рукшин.
29 Квітня, 2023 р., 12:20
Ми разом із вами продовжуємо розвивати та популяризувати футбол у нашому краї. У нас займаються діти з усієї Рукшинської громади, а також із с.Недобоївці.
26 Квітня, 2023 р., 15:24
26 квітня вся Україна згадує жахливий день у світовій історії – річницю аварії на ЧАЕС.
25 Квітня, 2023 р., 15:25
Впродовж останніх двох днів вперше за цей рік скосили газон на Рукшинському стадіоні.
15 Квітня, 2023 р., 12:30
Христос Воскрес! Бажаємо вам Божої благодаті на кожен новий день. Нехай благословення зійде на вашу сім'ю, а Господь дарує міцне здоров'я і довге активне життя, сповнене радісних подій. Дякуємо кожному українському Захисникові за те, що боряться за майбутнє нашої країни та майбутнє кожного з нас! Також дякуємо кожному мешканцю Рукшинської громади за те, що молитвами, коштами, добрими справами та словами робите свій вклад у майбутню перемогу України. Мирної усім Пасхи! Віримо в ЗСУ! Віримо в Україну!
14 Квітня, 2023 р., 18:34
Відремонтували чергове авто для 10 окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс»
14 Квітня, 2023 р., 14:33
Вчора було передано матеріальну допомогу у вигляді 5700 грн. від прихожан Свято-Дмитрівської церкви с.Рукшин та небайдужих мешканців громади нашому пораненому бійцю Ігорю Романенку. Подяка всім хто допомагає.
11 Квітня, 2023 р., 18:37
10 квітня 2023 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня Відділу освіти, культури, молоді та спорту Рукшинської сільської ради.
08 Квітня, 2023 р., 18:44
Сьогодні провели в останню дорогу нашого славного ГЕРОЯ та ЗАХИСНИКА Миколу Якимчука, старшого солдата військової частини А4436, 57 батальйону.