Чернівецька область, Хотинський район

Новини для бізнесу

15 Серпня, 2019 р., 09:07
12 вересня в приміщені Центру економічного зростання Рукшинської ОТГ відбудеться семінар "БУХГАЛТЕРСЬКА АБЕТКА ВІД ФАХІВЦІВ" з аудиторською компанією "Центр професійного аудиту" з Осачук Міла
15 Серпня, 2019 р., 08:46
2 вересня о 16:00 в Чернівцях Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на обговорення ідей для грантових заявок. Неурядові організації зможуть отримати експертні рекомендації щодо своїх проектних ініціатив, а також взяти участь в Антитренінгу «Як НЕ отримати грант від донора».
15 Серпня, 2019 р., 08:39
До уваги бізнесу! 3 вересня 2019 року відбудеться семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках» в м. Чернівці за адресою: вул. Університетська, 20 Час проведення з 15:00 по 18:00 год. https://www.facebook.com/events/222199495364247/
06 Серпня, 2019 р., 10:11
Сьогодні, 6 серпня, набуває чинності Закон "Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів".
02 Серпня, 2019 р., 10:11
Сьогодні, 2 серпня, вступає в дію Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції». Закон було розроблено Мінагрополітики спільно з органічним сектором з метою удосконалення правових засад органічного виробництва в Україні та їх адаптації до відповідного законодавства ЄС.
26 Липня, 2019 р., 10:24
Гра "Крысиные бега" тепер доступна для користування в Центрі економічного зростання. Це унікальна гра яка створена по ідеї відомої гри "Cashflow" (грошовий потік) японського бізнесмена Роберта Кийосаки-інвестора, филосова і автора багатьох книг, таких як: "Богатый Папа, Бедный Папа" , "Квадрат Денежного Потока". Це сильний інструмент який допомагає досягнути нових результатів, познайомитись з новими людьми та перевірити свої сили.
24 Липня, 2019 р., 17:38
I. Відповідність вимогам незалежно від походження продукції

24 Липня, 2019 р., 12:18
Центр економічного зростання Рукшинської ОТГ створено за підтримки програми ЄС в рамках проекту «Різні громади спільні рішення для економічного зростання»