ПЛАН ДЕРЖЗАКУПІВЕЛЬ

Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» закупівля товарів, робіт та послуг необхідних для потреб Рукшинської сільської ради та її підвідомчих установ здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу, https://prozorro.gov.ua.

Закупівля товару «природній газ – 09123000-7» згідно ДК 021:2015 проводиться за процедурою «Відкриті торги»; «енергія електрична – 09310000-5 – за процедурою «переговорна процедура». Згідно Закону оприлюднюється звіт про укладений договір якщо вартість товару закупівлі дорівнює або перевищує 50тис. грн.

Річний план закупівель на 2017 рік

Додаток до річного плану закупівель на 2017 рік

Зміни до річного плану закупівель на 2017 рік

Річний план (зі змінами)