Молодь громади

22 Лютого, 2022 р., 14:26
За дорученням сільського голови Горбатюка О.В. Відділом освіти, культури, молоді та спорту Рукшинської сільської ради розроблений проект програми підтримки молодіжної політики Рукшинської ТГ на 2022-2024 роки. Програму планується розглянути та затвердити на сесії ради у 2 кварталі 2022 року. Просимо Вас подати свої зауваження та пропозиції начальнику  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Філіпчук Н.І. або на електронну пошту Рукшинської сільської ради rukschyn1456@gmail.com
08 Квітня, 2019 р., 22:49
За підтримки проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»” Глибоцькою селищною радою спільно та Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» для активної молоді громади було проведено гру "Світ громад" Це перша українська настільна гра, яка допомагає виявляти лідерів у громаді, та розвиває лідерські якості, комунікаційні навички, фінансову, податкову, бюджетну, політичну культуру. Особливість гри у тому, що це кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Це означає, що ігрові події максимально наближені до реального життя і перемогти у грі можна тільки кооперуючись та взаємодіючи.
03 Квітня, 2019 р., 16:37
Головне управління ДФС  повідомляє, що відповідно до пункту 287.2 статті 287 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) облік фізичних осіб – платників податку і нарахування відповідних сум проводяться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки щороку до 1 травня(в 2019 році в зв’язку з тим, що з 27 квітня дo 01 травня вихідні дні, нарахування земельного податку буде проведено не пізніше 26 квітня).
01 Квітня, 2019 р., 15:35
Успіх у кожному конкретному виді бізнесу залежить від того, чи володієте ви добре розвиненими здібностями.  Без хороших музичних здібностей ніхто не може досягти успіху в якості вчителя музики. Без добре розвинених інженерних здібностей не можна досягти успіху в якій-небудь інженерної професії. Без такту і комерційних здібностей ніхто не може досягти успіху в торгових операціях. Але навіть наявність добре розвинених здібностей, які потрібні у вашому виді діяльності, ще не гарантує, що ви станете багатим. Є музиканти, у яких чудовий талант, і які все ще залишаються бідними. Є ковалі, теслі й інші, у яких відмінні здібності, але вони не стали багатими. І є комерсанти, які вміють добре вести справи з людьми, але тим не менш потерпілі невдачу.
14 Березня, 2019 р., 14:56
За підтримки проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»” Глибоцькою селищною радою спільно та Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» для учнів другого класу проведено гру "Мандрівка Україною"
14 Березня, 2019 р., 12:36
З метою розвитку та популяризації підприємницької діяльності серед молоді, Центр економічного зростання Рукшинської ОТГ оголошує набір учасників до "Школи молодого підприємця". Участь можуть взяти жителі Рукшинської ОТГ віком від 15 до 30 років. Якщо бажаючих буде достатньо то протягом квітня-травня місяця 2019 року буде проведено серію тренінгів-навчань, на яких молодь матиме змогу отримати необхдні знання для започаткування власної справи.
21 Лютого, 2019 р., 15:40
Витратити час, щоб крок за кроком розпланувати просування по кар’єрних сходинках, імовірно, не звучить цікаво, але це необхідно для досягнення успіху. Для цього експерти радять скласти так званий кар’єрний план, який стане настільним посібником для просування в професії. З його допомогою ви не тільки визначите свої цілі на майбутнє, але також позначите конкретні кроки, які необхідно зробити для досягнення бажаного. Фахівці пропонують кілька порад, які допоможуть фахово скласти кар’єрний план.
04 Лютого, 2019 р., 11:17
Сьогодні дізнатися про цікаві можливості простіше, ніж будь-коли. Один з найпопулярніших каналів для цього – інтернет. Ми зібрали 5 корисних сайтів для молоді, які допоможуть вам бути в курсі всіх грантів, волонтерств та воркшопів.
14 Січня, 2019 р., 09:27
Не за горами розпочнеться прийом документів до Вищих навчальних закладів. А отже перед тобою постане вибір своєї майбутньої професії. Для того щоб навчання у ВНЗ на певній спеціальності потім не стало «помилкою життя» слід визначитися з уподобанням ще у школі, окреслити цікаві професії, зважено підійти до оцінки власних сил та здібностей, дізнатися якнайбільше про ринок необхідних, затребуваних спеціальностей. В даній статті за допомогою нижчезазначених тестів та невеликий проміжок часу ти зможеш дізнатись яка професія характерна саме тобі.
21 Грудня, 2018 р., 14:23
Жителі громади не завжди готові публічно обговорити проблеми, навіть якщо вони очевидні. Тому й постала проблема у проведені опитування населення громади з питань роботи сільської ради.