Бізнес громади

Дата: 31.10.2018 10:42

На території Рукшинської ОТГ зареєстровано та проживають 6730 осіб. З них 106 осіб зареєстровано фізичними особами-підприємцями. Переважна частина займаються садівництвом(вирощування яблук, груш, слив та роздрібний продаж).

На території громади функціонують 2 ТОВ, 6 фермерських господарств, 2 аптеки, 2 заклади громадського харчування та близько 15 продовольчих магазинів.

Для ФОП Рукшинської ОТГ ХХІХ сесією VII скликання від 22.06. 2018 року на 2019 рік встановлено такі ставки єдиного податку:

• Для першої групи платників єдиного податку для всіх видів господарської діяльності – 10% до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;
  • Для другої групи платників єдиного податку для всіх видів господарської діяльності – 20% до розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)