Результат опитування мешканців громади

Дата: 21.12.2018 14:23

Жителі громади не завжди готові публічно обговорити проблеми, навіть якщо вони очевидні. Тому й постала проблема у проведені опитування населення громади з питань роботи сільської ради.

За ініціативи Центру економічного зростання Рукшинської ОТГ було проведено онлайн-анкетування жителів громади. Проаналізувавши відповіді, визначено основні проблеми, які потребують негайного вирішення.

Переважна частина жителів вважають, що діяльність сільської ради є прозорою, справи йдуть в правильному напрямку.

Приємно було читати, що люди схвально  оцінюють роботу сільської ради та «помічають», адже за час створення ОТГ було зроблено немало!

Але все ж є проблеми, які потребують вирішення: ремонт доріг, освітлення вулиць, налагодження транспортного сполучення у віддалених селах.

Дякуємо за Вашу небайдужість!

#M4EG #Різні_громади_спільні_рішення