Економічний стан громади

Дата: 07.06.2019 13:05

Територія Рукшинської об`єднаної територіальної громади згідно з адміністративно-територіальним устроєм України входить до складу Хотинського району Чернівецької області.

До складу громади входять 6 населених пункти:

• Орестівка
  • Пригородок
  • Чепоноси
  • Рашків
  • Гордівці
  • Рукшин

Адміністративний центр — село Рукшин.

Площа — 108,57 км².

Населення – 6730 осіб.

Реалізовані проекти громади:

1. У серпні 2016 року було проведено капітальний ремонт приміщень Рашківської та Чепонівської ЗОШ І-ІІ ступенів із впровадженням енергозберігаючих технологій.
  2. У травні 2017 року відбулося відкриття спортивного майданчику на території Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. - Рукшинська школа посіла перше місце у всеукраїнському проекті «Клич друзів - граймо разом! - 2017» фонду братів Кличків.
  3. Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках програми «Підтримка реформи децентралізації в Україні» у 2016 році було підтримано реалізацію проекту «Підготовка проектно-кошторисної документації для фотоелектричної станції на Рукшинській загальноосвітній школі І-ІІІ рівнів», реалізація якого дозволила завершити підготовчий етап зі створення системи автономного енергозабезпечення закладів соціальної інфраструктури у с. Рукшин.
  4. Проведено капітальний ремонт Рукшинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
  5. За кошти інфраструктурної субвенції у 2016 році було реалізовано чотири проекти:         - реконструкція парку в с. Рукшин;

- реконструкція стадіону в с. Рукшин;

- виправлення дорожнього покриття в с. Чепоноси;

- ремонт містка у с. Рукшин

1. Проведено капітальний ремонт приміщення Центру економічного зростання Рукшинської ОТГ (в рамках проекту «Різні громади спільні рішення для економічного зростання»,що фінансується ЄС);
  2. Придбано спеціальну техніку (автогрейдер, трактор з причепом, щепоріз, міні-трактор газонокосарка, трактор з відвалом) для КП «Рукшин Сервіс»
  3. Проведено термодернізацію приміщень Чепонівської ЗОЩ І-ІІ ступенів по вул. Шкільній 1.
  4. Проведений капітальний ремонт мережі вуличного освітлення по вул.. Головній, вул. Єремецького, вул. Миру, вул. Хотинського Повстання, вул. К. Галкіна, вул. Буковинська, вул. Матросова в с. Рукшин
  5. В дитячі садки Рукшинської ОТГ придбано 6 телевізорів FULL HD з технологією SMART TV та 6 дитячих гойдалок.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)