Характеристика місцевого бізнесу

Дата: 07.06.2019 13:10

На території  Рукшинської об’єднаної територіальної  громади здійснюють діяльність та сплачують податки 106 фізичних осіб підприємців. Переважна частина займаються садівництвом(вирощування яблук, груш, слив та роздрібний продаж).

В громаді функціонують 2 ТОВ, 6 фермерських господарств, 2 аптеки, 1 перукарня, 2 заклади громадського харчування, 1 комунальне підприємство  та близько 15 продовольчих магазинів. Також на території громади знаходиться вишка мобільного оператора «Київстар»

Найбільш потужними є:

1. ТОВ «Злагода» яке займається вирощуванням насіння олійних, зернових та бобових культур.
  2. ТОВ «Дністер» основою діяльності є вирощування зернових та технічних культур.
  3. ФГ «Фурлета» основним напрямком роботи є вирощування зерняткових і кісточкових фруктів.
  4. ФГ «Вікторія 2015» основним видом діяльності є вирощування зернових і  технічних культур.
  5. Мале підприємство «Рута» яке займається виробництвом виробів із пластмаси (кришки, жалюзі)
  6. КП «Рукшин Сервіс» основою діяльності є добування піску, гравію, глин і каоліну, підготовчі роботи на будівельному майданчику, електромонтажні роботи та інше.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)