Увага! Стартує конкурс на підтримку ініціатив місцевого бізнесу.

Дата: 18.10.2019 11:29

Рукшинська сільська рада оголошує конкурс на отримання фінансової безповоротної допомоги для реалізації проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.  Учасниками конкурсу можуть стати як діючі підприємці, так і громадяни, що тільки планують розпочати бізнес-діяльність.

Умови проведення конкурсного відбору:

Право на одержання фінансової підтримки мають суб'єкти малого підприємництва які за сукупністю:

1. зареєстровані та здійснюють діяльність на території Рукшинської об’єднаної територіальної громади;
  2. розробили або реалізують проекти, умовами яких передбачається придбання устаткування, обладнання та інших основних засобів виробничого призначення для організації виробництва та (або) надання послуг за наступними пріоритетними напрямами соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади:

розвиток сільськогосподарської кооперації;

розвиток садівництва;

вирощування та розведення тваринництва (в тому числі бджолосімей);

вирощування сільськогосподарських культур в оранжереях та теплицях;

переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв);

впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження, крім придбання устаткування відновлюваної енергетики для виробництва електроенергії;

освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів.

1. Право на одержання фінансової підтримки згідно із цим Порядком не мають суб'єкти малого підприємництва, які:
  1. є кредитними організаціями, страховими організаціями, інвестиційними фондами, недержавними пенсійними фондами, професійними учасниками ринку цінних паперів, ломбардами;
  2. є нерезидентами України, за винятком випадків, передбачених міжнародними договорами України;
  3. здійснюють виробництво та/або реалізацію зброї, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, обмін валют;
  4. здійснюють надання в оренду нерухомого майна, що є одним із основних видів діяльності;
  5. визнані банкрутами, або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

6)         перебувають у стадії припинення   юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця;

1. подали завідомо недостовірні відомості та документи під час звернення за одержанням фінансової підтримки;
  2. мають заборгованість перед бюджетом, Пенсійним фондом України, фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування або мають прострочену заборгованість з виплати заробітної плати;
  3. отримали державну підтримку з порушенням умов її падання або умов щодо

цільового використання бюджетних коштів, що доведено в установленому порядку;

1. отримують аналогічну за видами державну підтримку, строк надання якої не закінчився, в тому числі часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого підприємництва;
  2. отримують державну допомогу, сукупний розмір якої не залежно від її форми та джерел перевищує за будь-який трирічний період суму, еквівалентну 200 тисячам євро,визначену за офіційним валютним курсом, встановленим Національним банком України, що діяв на останній день фінансового року;
  3. отримають фінансову підтримку, яка не відповідатиме Критеріям оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання для забезпечення розвитку регіонів та підтримки середнього та малого підприємництва, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 57.

Суб’єкти малого підприємництва, які бажають взяти участь у конкурсному відборі (далі учасники конкурсного відбору), протягом 1 місяця з дати оголошення (до 20 листопада 2019 року), подають секретарю конкурсної комісії наступні документи (документи можна отримати в сільській раді або скачати за посиланням_http://rukshynska.gromada.org.ua/news/1571387586/:

1. заяву на участь у конкурсному відборі за формою, визначеною у Додатку 1 до цього Порядку;
  2. бізнес-план з фінансово-економічним обґрунтуванням проекту за формою, визначеною у Додатку 2 до цього Порядку;
  3. календарний план реалізації проекту;
  4. довідку про банківські реквізити, видану банківською установою, в якій відкрито розрахунковий рахунок;
  5. довідки про відсутність простроченої заборгованості зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів, з виплати заробітної плати;
  6. інформацію про розмір державної допомоги, отриманої після 01 січня 2019 року, та зобов'язання про доведення до відома головного розпорядника інформації про отримання будь-якої нової державної допомоги протягом строку отримання фінансової підтримки.

Кожен претендент може подати заяву на отримання фінансової державної підтримки тільки одного виду, що надається з сільського бюджету у вигляді фінансової підтримки у грошовій формі або часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб'єктів малого підприємництва.

Учасники конкурсного відбору забезпечують повноту і достовірність відомостей в наданих до конкурсної комісії документах.

Максимальна сума фінансової допомоги – 50 000 гривень.

Конкурсний відбір відбудеться 25 листопада 2019 року об 11.00 год. у приміщенні Рукшинської сільської ради, що знаходиться за адресою: с.Рукшин, вул.Головна,35А.

Для отримання довідкової інформації звертайтесь за телефоном 42-2-10 або за посиланням http://rukshynska.gromada.org.ua/news/1571387586/. Контактна особа – інспектор з юридичних питань Рукшинської сільської ради Горин Ірина Валеріївна.

Заповнені заявки та бізнес-плани також можна надіслати на електронну пошту rukschyn_otg@ukr.net

Заява на участь у конкурсі та бізнес-план.

Порядок використання коштів сільського бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб'єктам малого підприємництва на реалізацію проектів

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)