26 Січня, 2024 р., 14:17
Хотинська  державна податкова інспекція ГУ ДПС у Чернівецькій області звертає увагу, що з 01.01.2024 діє нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) та інструкція щодо її заповнення, оновлена редакція яких затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28 серпня 2023 року № 467 «Про затвердження Змін до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2023 року за № 1817/40873.
15 Листопада, 2023 р., 17:40
Дякуємо ГО Молодь Буковини та голові Молодіжної ради Чернівецької області Mariia Basaraba за такий гарний захід та можливість нашої молоді дізнатися більше про можливості для покращення молодіжного простору в Рукшинській громаді.
13 Листопада, 2023 р., 15:35
В рамках проєкту по облаштуванню кабінетів психологів Чепоніська Гімназія Рукшинської сільської ради отримала обладнання для свого кабінету на загальну суму 35 тис. 438 грн.
09 Листопада, 2023 р., 12:34
Культура – це знання тієї відстані, на якій потрібно вітатися з найлютішим ворогом.
08 Листопада, 2023 р., 11:32
Вітаємо жителів села Рукшин із храмовим святом.
06 Листопада, 2023 р., 15:31
Запрошуємо крафтових виробників на навчально-практичну зустріч за темою "Низькотемпературне приготування в вакуумі"
29 Жовтня, 2023 р., 12:07
Минає рік, як трагічна звістка надійшла до Рукшинської громади - загинув наш ЗАХИСНИК, солдат 10 окремої гірсько-штурмової бригади Едельвейс 10 Огшб Станіслав Мельничук
27 Жовтня, 2023 р., 16:56
Збір на дрон MAVIC 3 для нашого ЗАХИСНИКА Сергія Шумського Сергій Шумський завершено.
26 Жовтня, 2023 р., 15:44
Маємо цікаву новину про швейну майстерню при Рукшинському ліцеї, яку облаштовуємо  у рамках проекту «Об'єднання громад - задля сталого економічного зростання (ConCom4EG)”, за підтримки ЄС в межах Ініціативи «Мери за економічне зростання», що реалізується Агенція розвитку громад Буковини, Рукшинська територіальна громада. На днях отримали останнє обладнання, яке передбачене по проекту, а саме: вишивальну машину та розкрійний стіл. А отже, перепочивши на осінніх канікулах, діти повернуться за свої парти та зможуть, окрім традиційного навчання, спробувати себе в опануванні корисної та цікавої професії.
24 Жовтня, 2023 р., 15:27
Просимо мешканців громади бути свідомими. У період воєнного стану паління листя та трави можуть кваліфікувати як диверсію та покарати позбавленням волі строком на п'ятнадцять років.