Новини для бізнесу

18 Жовтня, 2019 р., 11:29
Рукшинська сільська рада оголошує конкурс на отримання фінансової безповоротної допомоги для реалізації проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.  Учасниками конкурсу можуть стати як діючі підприємці, так і громадяни, що тільки планують розпочати бізнес-діяльність.
18 Вересня, 2019 р., 15:26
З 20 вересня 2019 року настає кінцева дата, коли система безпеки харчової продукції НАССР має бути впроваджена на всіх українських підприємствах. Це стосується і малих потужностей, діяльність яких так чи інакше пов'язана з харчовими продуктами. Тому ми інформуємо кожного підприємця про ці зміни!
12 Вересня, 2019 р., 18:25
В межах реалізації проекту ЄС "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання", фахівцем аудиторської компанії "Центр професійного аудиту"  був проведений семінар на тему: "БУХГАЛТЕРСЬКА АБЕТКА ВІД ФАХІВЦІВ". Розглянули такі питання як: індексація заробітної плати, нарахування відпускних, ЄСВ тощо. Серед присутніх були  представники організацій та підприємств, фізичні особи підприємці та представники Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості.
04 Вересня, 2019 р., 17:44
Дай людині рибу, і ти нагодуєш її лише раз. Навчи її ловити рибу, і вона буде годуватися нею все життя.
30 Серпня, 2019 р., 09:11
У приміщенні Центру економічного зростання відбудеться тренінг на тему: "Правила успішного бізнесу".
15 Серпня, 2019 р., 09:07
На численні прохання 12 вересня 2019 р. в приміщенні Центру економічного зростання Рукшинської ОТГ відбудеться семінар "БУХГАЛТЕРСЬКА АБЕТКА ВІД ФАХІВЦІВ" з досвідченим фахівцем аудиторської компанії "Центр професійного аудиту" (досвід компанії більше 10-ти років).
15 Серпня, 2019 р., 08:46
2 вересня о 16:00 в Чернівцях Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на обговорення ідей для грантових заявок. Неурядові організації зможуть отримати експертні рекомендації щодо своїх проектних ініціатив, а також взяти участь в Антитренінгу «Як НЕ отримати грант від донора».
15 Серпня, 2019 р., 08:39
До уваги бізнесу! 3 вересня 2019 року відбудеться семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках» в м. Чернівці за адресою: вул. Університетська, 20 Час проведення з 15:00 по 18:00 год. https://www.facebook.com/events/222199495364247/
06 Серпня, 2019 р., 10:11
Сьогодні, 6 серпня, набуває чинності Закон "Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів".
02 Серпня, 2019 р., 10:11
Сьогодні, 2 серпня, вступає в дію Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції». Закон було розроблено Мінагрополітики спільно з органічним сектором з метою удосконалення правових засад органічного виробництва в Україні та їх адаптації до відповідного законодавства ЄС.