13 Січня, 2017 р., 14:57
У серпні 2016 року було проведено капітальний ремонт приміщень Рашківської ЗОШ І-ІІ ступенів із впровадженням енергозберігаючих технологій. Загальна сума проекту 707 тис. 568 грн.
13 Січня, 2017 р., 14:55
Тест на дієвість здавали у 2016 10 громад-першопрохідців, які об`єднались у 2015 році. Вони вчились самостійно господарювати, планувати бюдждети і штати, покращувати свою інфраструктуру. Експерти відзначають: за один рік у громадах зробили те, що не було зроблне за усі роки незалежності. 10 громад, які об’єднались у Чернівецькій області у 2015 році - Глибоцька ОТГ, Волоківська ОТГ, Великокучурівська ОТГ, Сокирянська ОТГ, Вашковецька ОТГ, Усть-Путильська ОТГ, Мамалигівська ОТГ, Клішковецька ОТГ, Недобоївська ОТГ, Рукшинська ОТГ, вже із 1 січня 2016 вийшли на пряме бюджетне фінансування.