30 Січня, 2017 р., 11:26
Міністерством освіти і науки надано рекомендації з розроблення положення про структурний підрозділ освіти виконавчого органу об’єднаної територіальної громади, що мають на меті забезпечити єдиний підхід до формування структурних підрозділів освіти місцевих виконавчих органів об’єднаних територіальних громад.
29 Січня, 2017 р., 20:20
26-27 січня 2017 року у м.Вижниця відбувся тематичний тренінг з питань формування комунікаційної політики у громаді. Захід відбувся у рамках мікропроекту "Якісна комунікаційна політика у громаді, як фактор довіри та соціального взаємопорозуміння" за підтримки програми U-LEAD. Від Рукшинської ОТГ у часть взяв діловод Гайсенюк Ігор.
19 Січня, 2017 р., 12:48
17 січня 2017 року, у Волоці відбулось чергове виїзне засідання асоціації "Агенція розвитку громад Буковини". Господарі ділились своїми здобутками за рік роботи, яких немало. Однак не обминули в розмові і проблем та викликів, які наразі постають перед громадами. Обговорили питання протипожежної безпеки, підготовки спільних проектних заявок. В ході засідання було підписано звернення до Прем'єр-Міністра України щодо вирішення нагальних питань, яке стало логічним продовженням резолюції Форуму об'єднаних громад. Громади очікують реальних реформ, а не їх імітації, і виважених законів та підзаконних нормативно-правових актів від центральної влади
16 Січня, 2017 р., 14:17
Впродовж святкових Маланкових дійств, які, до речі, відбуваються в новоутворених об'єднаних громадах області - Вашківецькій та Красноїльській - вдалося вирішити важливе питання організації візиту з обміну досвідом керівників об'єднаних громад Буковини до гміни Дзержонюв (Дольношльонське воєводство, Польща). Війт гміни та голова Асоціації гмін Дольношльонського воєводства Марек Хмелєвскі, який перебував на Буковині в рамках підписання угоди про Міжнародний фольклорний фестиваль "Буковинські зустрічі", люб'язно погодився поділитися досвідом урядування в Польщі, зустрівся з головою Асоціації ОМС "Агенція розвитку громад Буковини" Григорієм Ванзуряком та спільно ми спланували візит голів ОТГ Чернівецької області до Польщі на липень цього року.
16 Січня, 2017 р., 13:20
Реформа децентралізації в Україні триває два роки. Є як досягнення, так і труднощі. Сільський голова Недобоївців Юрій Юзва розповідає: Хотинський район є одним із перших, де розпочали об’єднання. Чоловік зазначає: саме децентралізація дала змогу розвиватися територіальним громадам. відео телеканалу Чернівецький Промінь (с) 2016
16 Січня, 2017 р., 11:44
Завершився чемпіонат району із футзалу серед юнаків. 12 січн я в Хотині відбувся заключний тур чемпіонату району із футзалу серед юнаків, у двох вікових категоріях: 2000-2002 р.н. та 2003-2006 р.н.
13 Січня, 2017 р., 16:40
Велика школа у центрі  громади – селі Рукшин – чи не єдина споруда, яка не потребує реконструкції.  За допомогою навчального закладу в Рукшинській ОТГ вирішили втілити амбітний проект  – встановити на даху сонячну електростанцію. Коли проект реалізується – це буде найбільша некомерційна альтернативна електростанція в країні.
13 Січня, 2017 р., 15:08
28 грудня 2016 року офіційно опубліковано  постанову НКРЕКП від 24.11.2016 р. № 2021 «Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 11 березня  2010 року № 218» та від 15.12.2016 р. № 2210 «Про визнання такою, що втратила  чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України».
13 Січня, 2017 р., 14:57
У серпні 2016 року було проведено капітальний ремонт приміщень Рашківської ЗОШ І-ІІ ступенів із впровадженням енергозберігаючих технологій. Загальна сума проекту 707 тис. 568 грн.