Пенсійний фонд інформує

28 Березня, 2023 р., 17:15
Офіційне оформлення трудових відносин та своєчасна сплата страхових внесків сприяють забезпеченню соціального захисту працівників, наповненню бюджету та розвитку економіки країни
27 Березня, 2023 р., 16:31
Додаткові гарантії пенсійного забезпечення для пенсіонерів, які мають достатній страховий стаж та належать до певних вікових груп, встановлено пунктом 7 постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 № 168  “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році ”.
27 Березня, 2023 р., 16:06
Норми на оплату послуг з постачання та розподілу електроенергії встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».
24 Березня, 2023 р., 14:28
Подати заяву на призначення пенсії в електронному вигляді просто з дому, не відвідуючи установу Пенсійного фонду, дуже зручно і просто.