27 Лютого, 2023 р., 21:29
УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №93/2023
24 Лютого, 2023 р., 21:24
Сьогодні рівно рік, як життя кожного українця поділилося на до і після. За ці складні криваві 365 днів український народ отримав безліч ран, які вже ніколи не загояться.
19 Лютого, 2023 р., 21:20
Відбулась чергова поїздка на Схід України до наших славних Захисників!
19 Лютого, 2023 р., 21:17
Як писала Ліна Костенко: «Ми унікальна нація. У нас хліборобів морили голодом. Режисери ставили спектаклі у концтаборах. Поетів закопували у вічну мерзлоту. У кого ще є атомний саркофаг? А у нас є. Куди тим єгипетським фараонам, у них там у саркофагах мумії, а у нас в атомному живцем похований Валера Ходемчук. Хто сказав, що українці селянська нація? Натепер ми вже нація модернова, нація на атомному підігріві.
16 Лютого, 2023 р., 23:39
Сьогодні свій ювілей відзначає депутатка Рукшинська територіальна громада Лариса Григорівна Жовтенька.
12 Лютого, 2023 р., 23:20
Вже майже рік стоячи на захисті нашої держави, Олег Горбатюк не забуває і про свої обов’язки сільського голови. Він постійно тримає руку на пульсі громади.
09 Лютого, 2023 р., 23:16
Всією громадою провели в останню дорогу нашого земляка Василя Шевчука.
05 Лютого, 2023 р., 20:09
Голову Рукшинська територіальна громада Олег Горбатюк та його побратимів із 1ГШР 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10 ОГШБр нагороджено командуванням 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади за проявлену особисту мужність та героїзм при виконанні військового обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і охорони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації.
03 Лютого, 2023 р., 20:06
Страшна звістка знову сколихнула нашу громаду.