19 Січня, 2019 р., 10:52
Вітаємо з найбільшими православними святами Богоявленням і Хрещенням Господнім! Бажаємо, щоб на Вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа, котрі омилися святою водою – наситилися здоров'ям, легкістю, втіхою, щоб пішли прикрість, розчарування, ненависть і погані думки, а в душі запанував мир, спокій та злагода!
16 Січня, 2019 р., 08:39
Героїчна оборона Донецького аеропорту, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні: з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року. 242 дні українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ та проросійським бойовикам, затято відстоюючи малесенький клаптик української землі. За стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників Донецького аеропорту назвали "кіборгами", а форпост українських кіборгів став символом української мужності, оплотом українського духу. У різний час в аеропорту та прилеглому селищі Піски воювали спецпризначенці 3-го окремого полку, бійці 79, 80, 81, 95 окремих аеромобільних та 93 окремої механізованої бригад, 57 окремої мотопіхотної бригади, 90-го окремого аеромобільного та 74-го окремого розвідувального батальйонів, бійці полку "Дніпро-1", вояки Добровольчого українського корпусу (ДУК) та багато інших. Багатьох із них було відзначено державними нагородами, деяких із них — посмертно. 16 січня з ініціативи самих "кіборгів", які пройшли через 242-денне пекло, відзначається День захисників ДАПу та вшановується пам’ять загиблих побратимів. Можливо, колись ця дата стане офіційною. 18-21 січня 2015 року внаслідок підриву терміналу ДАП загинуло 58 захисників-"кіборгів", які відстоювали цей плацдарм до останньої краплі крові. 21 січня 2015 року було прийнято рішення відвести українських військовослужбовців з нового терміналу – цей об’єкт був повністю зруйнований і не придатний для оборони. За офіційними даними, захищаючи Донецький аеропорт загинули понад 200 військових. Вічна пам’ять героям!
07 Січня, 2019 р., 10:07
Вітаємо усіх нас із наданням Томосу про автокефалію Православної Церкви України. Історична справедливість відновлена!
03 Січня, 2019 р., 12:59
Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" мінімальна заробітна плата зросла до рівня 4173 грн. У зв'язку з цим, з        1 січня 2019 року перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для 46 тис. непрацюючих пенсіонерів області, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років для жінок та 35 років для чоловіків.
03 Січня, 2019 р., 11:08
Новий рік приніс зміни в оподаткуванні. З 1 січня 2019 року Законом України №2628 від 23.11.2018р.  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»  внесено зміни у ст. 266 Податкового кодексу,
03 Січня, 2019 р., 09:57
Новий 2019 рік приніс певні зміни і для бізнесу, який працює на спрощеній системі оподаткування на умовах сплати єдиного податку.
31 Грудня, 2018 р., 17:49
Шановна громадо, щиро вітаємо Вас з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо миру нашій державі, достатку кожній родині, любові до ближнього, добра до нужденного , оптимізму в душі для мрій та здійснення задуманого, мудрості й виваженості в прийнятті рішень! Хай Різдво з колядою в кожну оселю завітає й цілий світ благословляє!
22 Грудня, 2018 р., 15:19
22 грудня було схвалено бюджет Рукшинської ОТГ на 2019 рік. Сесія відбулася за участі керівників бюджетних установ. Рішення будуть оприлюднені у встановлений законодавством термін.
19 Грудня, 2018 р., 09:16
День Cвятого Миколая – священне свято, день, коли варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Будьте щасливі, зі святом!