08 Листопада, 2020 р., 16:32
Від щирого серця вітаємо жителів села Рукшин із храмовим святом! Хай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями надії, віри і любові! Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у ваших оселях! Хай слово Боже надасть усім вам наснаги на добрії і благії діла в Ім’я Господа і на благо України!
06 Листопада, 2020 р., 11:12
Повідомлення про результати виборів депутатів Рукшинської сільської ради Дністровського району Чернівецької області.
19 Жовтня, 2020 р., 21:41
Для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служб у справах дітей, фахівців із соціальної роботи, інших уповноважених посадових осіб ОТГ, що надають адміністративні послуги соціального характеру отримали меблі від Міністерства соціальної політики в межах реалізації проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України".
15 Жовтня, 2020 р., 18:51
Сьогодні відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Чернівецької ОДА, в результаті якого було погоджено Генеральні плани територій сіл Рукшин, Орестівка, Пригородок, Чепоноси, Гордівці та Рашків. Чотири роки роботи дали свій результат. Вітаємо!
14 Жовтня, 2020 р., 18:50
Вітаємо всіх військовослужбовців України! Ви - наші захисники та захисниці, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!
14 Жовтня, 2020 р., 11:30
Постанова про утворення дільничних виборчих комісій виборчих дільниць №730406, № 730427, №730431-730434, №730438 з перших місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.
30 Вересня, 2020 р., 17:01
Рукшинська сільська ТВК Дністровського району Чернівецької області оприлюднила перелік кандидатів на посаду голови  Рукшинської сільської ради Дністровського району Чернівецької області (натисніть тут) та відомості про зареєстрованих в багатомандатних виборчих округах кандидатів у депутати Рукшинської сільської ради Дністровського району Чернівецької області (натисніть тут).
28 Вересня, 2020 р., 11:51
   У суботу о 14 год. 30 хв.  в приміщенні  Рукшинської сільської ради відбулася зустріч заступника Керівника виконавчої дирекції  Всеукраїнської асоціації громад – Ігоря Абрам’юка з місцевими сільгоспвиробниками.
24 Вересня, 2020 р., 16:33
Шановні жителі Рукшинської громади!
15 Вересня, 2020 р., 09:15
Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області з початку року до місцевих скарбниць Чернівецької області платники податків сплатили понад 308,5 млн грн єдиного податку.