16 Квітня, 2020 р., 12:25
Платники області у першому кварталі сплатили майже  56,8 мільйонів гривень військового збору Про це інформують у  Головному управлінні  ДПС у Чернівецькій області. У січні – березні 2020 року з офіційних доходів буковинців утримано та перераховано на потреби української армії 55,8 млн. грн. військового збору.
16 Квітня, 2020 р., 12:07
Як не пропустити строк для прийняття спадщини в умовах карантину.
10 Квітня, 2020 р., 15:38
Сьогодні відбулось засідання сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на якому обговорювалось питання обмеження роботи (функціонування) всіх торгівельних об'єктів, незалежно від форм власності, окрім аптек, всіх суб'єктів господарювання на території Рукшинської ОТГ. Протокол засідання дивіться тут.
10 Квітня, 2020 р., 12:35
06 Квітня, 2020 р., 13:58
Враховуючи, що тривалість карантину продовжується і навчальний рік приходиться закінчувати в умовах надзвичайної ситуації, для спрощення роботи і зменшення нервових клітин вчителям пропонуємо використовувати наявні ресурси для віддаленої роботи.
03 Квітня, 2020 р., 15:05
Сьогодні відбулось засідання сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на якому обговорювалось питання встановлення особливого режиму в'їзду та виїзду на територію Чернівецької області, питання призупинення ринків на території Хотинського району. Медичні працівники розповіли про стан епідемічної ситуації на території Рукшинської ОТГ. Протокол засідання дивіться тут.
01 Квітня, 2020 р., 20:11
АТ «Чернівцігаз» розширює інноваційні онлайн сервіси
27 Березня, 2020 р., 13:56
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звертається до роботодавців з проханням не ініціювати під час карантину візити найманих працівників до сервісних центрів Фонду, а одержувати всю необхідну інформацію онлайн через сервіси Пенсійного фонду.
26 Березня, 2020 р., 14:50
17 березня 2020 р. Верховна Рада України прийняла закон, який спрямований на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби та посилює відповідальність за порушення правил, направлених на забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя країни.
26 Березня, 2020 р., 11:13
Ці рекомендації допоможуть знизити ризик інфікування, якщо ви повернулись із країни, де зафіксовано випадки COVID-19