02 Березня, 2020 р., 12:57
Рукшин знову перемагає! Вчора, у матчі сьомого туру Рукшин переміг Недобоївці-2 із рахунком 3-2. Наша команда зберегла лідерство. В наступному турі рукшинці зіграють проти Недобоївців.
23 Лютого, 2020 р., 09:46
Вчора в матчі шостого туру Рукшин зіграв проти Грозинців. В першому таймі наші суперники відкрили рахунок, на що рукшинці відповіли двома влучними ударами. В другій половині зустрічі спершу Грозинці зрівняли рахунок, а вже на останній хвилині наша команда зуміла забити переможний м’яч. Рукшин переміг 3-2, завдяки чому продовжує лідирувати у турнірній таблиці. У наступному турі наші хлопці зіграють проти Недобоівців-2. Результати матчів 6 туру, 22 лютого: Недобоївці-2 - Клішківці 1:6 Данківці - Торнадо 10:6 Комфорт - Недобоївці (матч перенесено) Грозинці - Рукшин 2:3 Турнірне становище: 1. Рукшин - (5 ігор) 13 очок 2. Данківці - (6) 10 3. Клішківці - (5) 9 4. Недобоївці-2 - (5) 9 5. Недобоївці - (4) 7 6. Дружба - (5) 7 7. Комфорт - (5) 6 8. Грозинці - (6) 4 9. Торнадо - (5) 1
21 Лютого, 2020 р., 09:52
21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Історія свята, на жаль, має трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеш (Східний Пакистан). Пакистанська влада жорстоко придушила демонстрацію людей, які виражали свій протест проти урядової заборони на використання в країні своєї рідної — бенгальської мови. Відтоді кожного року Бангладеш відзначає день полеглих за рідну мову. Саме за пропозицією цієї країни ЮНЕСКО проголосило 21 лютого Міжнародним днем рідної мови. Його відзначають ще з 2000 року.
20 Лютого, 2020 р., 14:02
В неділю відбувся п’ятий тур чемпіонату Хотинського району з футзалу. Рукшин переміг 5:2 Зарожанський Комфорт та набрав 10 очок. Завдяки цій звитязі наша команда піднялась на першу сходинку турнірної таблиці так як дві Недобоївські команди, які до цього туру знаходились вище нас, поступились. В наступному турі Рукшин зіграє проти Грозинців. Результати матчів 5 туру, 16 лютого: Грозинці - Недобоївці-2 7:1 Рукшин - Комфорт (Зарожани) 5:2 Недобоївці - Данківці 1:3 Торнадо(Грозинці) - Дружба (Шилівці) 4:6 Турнірне становище: 1. Рукшин - (4 гри) 10 очок 2. Недобоївці-2 - (4) 9 3. Данківці - (5) 7 4. Недобоївці - (4) 7 5. Дружба - (5) 7 6. Клішківці - (4) 6 7. Комфорт - (5) 6 8. Грозинці - (5) 4 9. Торнадо - (4) 1
20 Лютого, 2020 р., 13:41
Сьогодні шоста річниця від часу вбивства Героїв Небесної Сотні. Ці трагічні події стали потрясінням для українського суспільства та досі відлунюють болем у наших серцях. Ми пам’ятаємо цю втрату і вдячні тим, хто ціною власного життя оборонив нас від неправди. Навіть у протистоянні переважаючій потужній силі, під кулями, учасники Революції Гідності залишалися яскравим прикладом жертовної любові до ближнього. Цими днями ми віддаємо нашу шану і вдячність тим, хто загинув за ідеали незалежної України. Слава Героям Небесної Сотні!
19 Лютого, 2020 р., 15:17
Зверніть увагу! ЄС запрошує молодь подаватись на Програму молодих лідерів. Останній термін подачі заявок – п’ятниця, 21 лютого. Деталі за посиланням.
19 Лютого, 2020 р., 14:30
Україна сьогодні відзначає День Державного герба.
18 Лютого, 2020 р., 16:24
Цими вихідними відбувся міжнародний турнір пам’яті першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. Наші юнаки представляли Хотинську ДЮСШ. У перший ігровий день рукшинці здобули три впевнених перемоги декласувавши Дністер м.Хотин - 7-0, ДЮСШ Новоселицю - 4-1 та ДЮСШ Сокиряни - 5-1. У неділю наша команда в останній груповій грі нажаль поступилась Кіцманській ДЮСШ - 1-3 та посіла друге місце у своїй групі. В матчі за третє місце Хотинська ДЮСШ виявивилась сильнішою за Румунський СКШ Редеуць 3-1 та здобула бронзові нагороди турніру. Вітаємо наших юнаків із таким досягненням та в наступному році бажаємо виступити ще краще!