Чернівецька область, Хотинський район

13 Серпня, 2018 р., 14:56
На 30 сесії 7 скликання виступив ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАР ХОТИНСЬКОГО РВК підполковник Шевчук Ігор Васильович. Вніс пропозицію щодо ненадання матеріальної допомоги тим військовозобов'язаним, які відмовляються проходити військові збори (навчання). Висловив подяку працівникам сільської ради.
09 Серпня, 2018 р., 17:34
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Чернівецькій області повідомляє про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об'єктів малої приватизації, зокрема об'єкта незавершеного будівництва - лазні (вул.Мічуріна,14, с.Гордівці Хотинського району Чернівецької області).
30 Липня, 2018 р., 12:20
В  рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»,  оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора офісу Центру економічного зростання Рукшинської об`єднаної територіальної громади.
25 Липня, 2018 р., 14:33
19 липня сільською радою проведено обговорено місцеву економічну ситуацію, визначено ряд проблем з якими зіштовхується муніципалітет у процесі виконання бюджету. Проінформовано учасників зустрічі про розпочатий процес підготовки Плану місцевого економічного розвитку у рамках Ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання". Спільно з ними визначено основні цілі та заходи Плану. Варто зазначити, що далеко не всі підприємці відгукнулися на запрошення. Дуже прикро , що більшість мешканців об'єднаної громади ігнорують подібні заходи ( в тому числі і сходи громадян), де прозоро і відкрито освітлюється діяльність сільської ради.
23 Липня, 2018 р., 10:20
Наша юнацька команда з футболу ФК «Рукшин» відправилась в оздоровчий табір у селі Репуженці Заставнівського району, що є справжньою перлиною Буковинського краю.  Тих, хто вперше сюди приїздить, особливо вражають неповторна краса краю, мальовничі ландшафти... Футбольні збори наших юнаків на чолі з тренером Гайсенюком Олександром триватимуть близько трьох тижнів. Наші хлопці відточать свою майстерність та повернуться готовими до нового футбольного сезону та подальших перемог!!!  Також тут повз ліс та скелі поважно несе свої води Дністер – одна з найчистіших річок України. Для цього місця характерний сухий теплий клімат, схожий на кримський, тому тренувальний збір на Дністрі принесе юнакам не менше користі та задоволення, ніж морський клімат Криму.
19 Липня, 2018 р., 16:33
Стартував перший тур Ліги чемпіонів районів Чернівецької області. Наша команда здобула виїздну перемогу над представником Кіцманщини ФК«Нижні Станівці» із рахунком 2-4 !!!
18 Липня, 2018 р., 16:47
Кафедра управління проектами та безпеки підприємництва факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича здійснює набір на підготовку фахівців за магістерським рівнем освіти зі спеціалізації «Управління проектами (Проектний менеджмент)» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» на базі бакалавра, спеціаліст, магістра будь-яких спеціальностей.
11 Липня, 2018 р., 17:31
До уваги керівників підприємств приватної форми власності та самозайнятих осіб, суб’єктів підприємницької діяльності Рукшинської ОТГ
10 Липня, 2018 р., 13:13
На початку липня завершено ІІ навчальний модуль з розробки плану місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання" в Україні (М4ЕG). Учасникам вручено сертифікати, отримано необхідні навички для розробки плану.