Чернівецька область, Хотинський район

23 Жовтня, 2018 р., 09:49
Органи державного нагляду (контролю) щороку визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у наступному році. Не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому,  така інформація має бути оприлюднена.
22 Жовтня, 2018 р., 08:51
За підтримки проекту ЄС M4EG "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" було організовано проведення гри "Світ громад". Учасники вчилися правильно розвивати свою громаду, згуртовуватись для досягнення поставленої цілі та мети. #M4EG #Різні_громади_спільні_рішення
20 Жовтня, 2018 р., 20:21
18 жовтня Верховна Рада ухвалила Кодекс з процедур банкрутства.
20 Жовтня, 2018 р., 20:06
Аналізуючи результати перевірок Держпраці щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог трудового законодавства, можна побачити, що підприємців штрафують у т.ч. за підміну трудових відносин договорами цивільно-правового характеру.
19 Жовтня, 2018 р., 09:53
В понеділок 22 жовтня о 10:00 год. в приміщенні Рукшинської ЗОШ відбудеться майстер-клас "Творче хобі як можливість розвитку креативного бізнесу", чекаємо Вас з нетерпінням. Здійснюється попередня реєстрація за тел. 0978045167-Ірина
17 Жовтня, 2018 р., 12:04
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ФУТБОЛЬНА ЛІГА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ серед юнаків 2006 року народження.  Юні рукшинчани вчора здобули чергову виїздну перемогу із рахунком 1:2 над ФК «Спарта» м.Чернівці!!!
16 Жовтня, 2018 р., 11:33
У селі Рукшин продовжується поточний середній ремонт вулиці Головної. Розпочато прокладання другого шару асфальту.
13 Жовтня, 2018 р., 21:43
Вітаємо з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА та ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, а також релігійним святом ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!!! Цей день дорогий і близький для кожного з нас, адже упродовж багатьох років об'єднує різні покоління людей, почуття любові до рідної землі, прагнення миру і волі. Тож нехай ці світлі почуття ніколи не покидають нас, а служіння Україні, її розбудова та захист, залишається справою честі та життя.
11 Жовтня, 2018 р., 16:40
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Чернівецькій області повідомляє про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами об'єктів малої приватизації, зокрема об'єкта незавершеного будівництва - клубу (вул.Сагайдачного,7, с.Гордівці Хотинського району Чернівецької області).
11 Жовтня, 2018 р., 12:22
В межах проекту " Різні громади-спільні рішення для економічного зростання", що фінансується ЄС через Ініціативу "Мери за економічне зростання", в приміщенні Агенції розвитку громад Буковини відбувся двох денний ІІ навчальний модуль.