Чернівецька область, Хотинський район

18 Травня, 2019 р., 14:39
Операція з депортації кримськотатарського населення розпочалася о 3 годині ранку 18 травня 1944 року. Для втілення примусового виселення близько 200 тис. кримських татар було залучено 32 тис. співробітників НКВД. Депортованим давалося на збори від кількох хвилин до півгодини. Формально дозволялося брати з собою особисті речі, посуд, побутовий інвентар та провізію.  Абсолютна більшість майна залишалася і була конфіскована державою або потрапила до рук мародерів. Впродовж 2 днів кримських татар звозили машинами до залізничних станцій Бахчисарая, Джанкоя та Сімферополя, звідки ешелонами відправляли на схід.
17 Травня, 2019 р., 15:57
З метою пошуку потенційних покупців, вчора, головним спеціалістом сектору приватизації та управління корпоративними держави Регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернівецькій області Турликовою Людмилою в с. Рукшин Хотинського району проведена зустріч з головою Рукшинська об'єднана територіальна громада Хотинського району Чернівецької області Олег Горбатюк стосовно проведення в електронній торговій системі “ProZorro.Продажі” продажу на аукціоні з умовами 2-х об’єктів незавершеного будівництва – клубу та лазні, розташованих в с.Гордівці, Хотинського району Чернівецької області. Інформаційні повідомлення Регіонального відділення з продажу на електронних аукціонах зазначених об’єктів малої приватизації розміщені на дошці оголошень та сайті Рукшинської сільської ради. Дивіться за посиланням https://gromada.org.ua/…/informacijne-povidomlennya-15-43-…/
17 Травня, 2019 р., 13:11
17 травня 2019 року у приміщенні Рукшинської сільської ради відбувся он-лайн-прийом громадян Рукшинської ОТГ заступником начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Мельником Василем Івановичем. Через встановлений скайп-зв'язок жителі змогли отримати відповідь на хвилюючі їх запитання.
16 Травня, 2019 р., 22:11
Вчора в 11 турі ЧОДЮФЛ ФК Рукшин у Хотині здобув перемогу над Новоселицьким Колосом.  Рахунок матчу 4-2.  Завдяки цій звитязі наші юнаки продовжують перебувати у лідируючій трійці чемпіонату.
16 Травня, 2019 р., 22:10
Українці сьогодні відзначають свято української культури - Всесвітній день вишиванки.  Цього дня всі бажаючі традиційно приходять на роботу або навчання в українській національній вишитій сорочці, в той час як по всій країні і далеко за її межами проходять святкові ходи і флешмоби.
15 Травня, 2019 р., 10:07
Сьогодні уся країна відзначає день сім'ї - день наших з Вами родин. Адже саме сім'я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Дозвольте побажати Вам та всім Вашим рідним міцного здоров'я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.
14 Травня, 2019 р., 15:19
Верховна Рада України відхилила всі чотири проекти постанов, які блокували підписання законопроекту №5670-д про українську мову. Рішення було ухвалено на пленарному засіданні парламенту 14 травня. Жодна з постанов, ініціаторами яких були представники "Опозиційного блоку" і деякі позафракційні нардепи, не набрала мінімум у 226 голосів, які необхідні для скасування голосування за закон (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця). Після того, як Верховна Рада відхилила названі постанови, шлях до підписання історичного закону був відкритий. Голова парламенту Андрій Парубій одразу ж поставив свій підпис на ньому.
12 Травня, 2019 р., 14:23
Сьогодні Україна відзначає велике та світле свято для кожного із нас – День матері.  Дорогі матері, вам Господь дарував нести велику місію – місію материнства та дарування життя. Ми схиляємо перед вами голови з подякою та любов'ю за те, що живете заради нас, даєте надію та світло, коли настає темрява.  Сердечно вітаємо зі святом, наші найдорожчі!
09 Травня, 2019 р., 14:19
9 травня у Хотині, на місцевому стадіоні, відбувся матч за суперкубок Хотинського району серед юнацьких команд 2002-2005 років народження. У боротьбі за трофей зійшлись чемпіон 2018 року ФК «Рукшин» та володар кубку 2018 року ФК «Клішківці». Більш підготовленою до нового сезону виявилась рукшинська команда, яка декласувала свого суперника. Рахунок зустрічі 8:0 (перший тайм 5:0). Для наших юнаків це став вже четвертий суперкубок Хотинщини. Вітаємо рукшинців із перемогою!