24 Вересня, 2018 р., 08:54
Четвертий тур ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ серед юнаків 2006 року народження. ФК "Рукшин" - ФК «Герца» Герцаївський район - 4:4. Продемонструвавши характер наші хлопці здійснили камбек (програвали - 1:4) та мало не вирвали перемогу на останніх хвилинах матчу. Це перша нічия нашої команди. До цього були дві перемоги.
21 Вересня, 2018 р., 10:17
21 вересня Міжнародний день миру. У 1981 році цей день святкувався кожного третього вівторка вересня і його значенням було укріплення ідеалів миру всередині держав і між ними. А в 2001 році Генасамблея ООН прийняла резолюцію, що з 2002 року цей день буде закріплений за 21 вересня, день загального припинення вогню і відмови від насильства. У цей день ООН пропонує всім країнам і народам припинити військові дії і проводити освітні та громадські інформаційні акції щодо проблем світу. Також щороку традиційно починається з церемонії у Дзвони мира в Нью-Йорку.
21 Вересня, 2018 р., 10:06
21 вересня Православна Церква відзначає велике свято - Різдво Пресвятої Богородиці. У цей великий день, на рубежі Старого й Нового Завіту народилася Преблагословенна Діва Марія.
19 Вересня, 2018 р., 09:31
У третьюму турі ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ серед юнаків 2006 року народження підопічні Олександра Гайсенюка ФК "Рукшин" вдома святкували другу поспіль перемогу із рахунком 2-1 над ФК "Буковина" U-2007 м.Чернівці. Вітаємо!!! Так тримати!!!
14 Вересня, 2018 р., 09:08
У стартовій грі ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ серед юнаків 2006 року народження. ФК "Рукшин" на виїзді здобув перемогу із рахунком 1-0 над ФК "Комарівці" Сторожинецького району. Вітаємо наших хлопців з перемогою!!!
07 Вересня, 2018 р., 14:57
У селі Рукшин розпочато поточний середній ремонт вулиці Головної. Нагадаємо, що це автомобільна дорога обласного значення. В результаті проведеного Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області тендеру переможцем став ПП "ПОЛТАВАБУДЦЕНТР", який і виконує дані роботи. Вартість і кілометраж додається на фото.
23 Серпня, 2018 р., 15:31
У неділю в Орестівці відбувся футбольний турнір присвячений атовцям нашої громади. Організаторами стали місцеві активісти, люди, яким небайдуже майбутнє нашої громади. Участь взяли команди з Орестівки, Поляни, Перебиківців та юнаки з Рукшина. Перемогу здобули Перебиківці обігравши у фіналі Рукшин із мінімальним рахунком 1:0
13 Серпня, 2018 р., 16:10
У вівторок о 18.00 год. у селі Орестівка відбудеться товариська зустріч між юнаками ФК"Рукшин" та дорослою командою ФК"Орестівка". Також до нас в гості, на три дні, завітає Всіх бажаючих запрошуємо на свято
13 Серпня, 2018 р., 14:56
На 30 сесії 7 скликання виступив ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАР ХОТИНСЬКОГО РВК підполковник Шевчук Ігор Васильович. Вніс пропозицію щодо ненадання матеріальної допомоги тим військовозобов'язаним, які відмовляються проходити військові збори (навчання). Висловив подяку працівникам сільської ради.