29 Грудня, 2017 р., 10:15
За кошти субвенції на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад закуплена спеціалізована техніка та навісне обладнання до неї для розвитку комунального підприємства "Рукшин сервіс" у Рукшинській ОТГ: - автогрейдер Changlin PY165C; 842920000; - трактор "Беларус - 82,1"; - плуг (сг) ПЛН3-35-70 трьохкорпусний; - косарка ротаційна, роторна Z-069-1,65м; - фреза с/г грунтофреза ФГН2,1м; - навантажувач фронтальний тракторний НТ-4М; - бур (буровий пристрій); - розкидач піску РПС "Шля -1300"; - відвал МТЗ-80-82; - причіп тракторний.
22 Грудня, 2017 р., 15:05
21 грудня в Рукшинській ОТГ відбулось 4-те засідання з формування стратегії розвитку громади.  Присутні: - радник із регіонального розвитку ЦРМС Олексій Грушко; - голова Рукшинської ОТГ Олег Горбатюк;  - депутати сільської ради; - старости громади; - місцеві активісти; - підприємці; - освітяни.
22 Грудня, 2017 р., 15:03
З 18 по 19 грудня у Чернівецькому регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування проходив тренінг-семінар на тему "Ефективна комунікація органів публічного управління та інститутів громадянського суспільства: механізми, кращі практики та досвід імплементації". Участь взяли:
29 Листопада, 2017 р., 08:46
16 листопада відбулась програма другого засідання робочої групи із стратегічного планування у Рукшинській громаді. Презентацію із стратегічного планування провів Грушко Олексій Олександрович - експерт із регіонального розвитку Чернівецького ЦРМС. Участь взяли: - голова Рукшинської ОТГ - Горбатюк Олег; - заступник голови Рукшинської ОТГ - Мариняк Валерій; - секретар Рукшинської ОТГ - Гермаківська Юлія; - депутати Рукшинської ОТГ; - підприємці; - працівники Рукшинської ОТГ; Голова Рукшинської ОТГ Горбатюк Олег розповів про стан розробки стратегічного планування розвитку Рукшинської громади. На порядку денному також були питання: - сценарії розвитку громади; - визначення стратегічного бачення громади; - проведення SWOT - аналізу; - подальші кроки із стратегічного планування.
08 Листопада, 2017 р., 10:32
Виконавчий комітет Рукшинської ОТГ щиро вітає жителів села Рукшин із храмовим святом!!!
03 Листопада, 2017 р., 11:40
1 листопада Рукшинська ОТГ приймала У складі делегації були представники РДА, сільські голови, депутати та члени виконкому. У ході зустрічі представники Рукшинської ОТГ поділилися досвідом об'єднання громади.