05 Вересня, 2017 р., 11:14
Вересень приходить із прекрасним, світлим святом – Днем знань. У Рукшинській ЗОШ цьогоріч свято подвійне: тут відзначили 10-річний ювілей навчання у новому сучасному приміщенні школи та відкриття еколого-просвітницького центру.
22 Серпня, 2017 р., 16:50
Вчора о 14-00 год. у приміщенні Рукшинської ЗОШ відбулися проекту схеми планування території Рукшинської об’єднаної територіальної громади Чернівецької області . Участь взяли: голова Рукшинської ОТГ - Олег Горбатюк, старости сіл громади, депутати районної ради, депутати громади, всі бажаючі жителі Рукшинської ОТГ. У Ході обговорення було внесено пропозиції щодо планування території Рукшинської ОТГ.
18 Серпня, 2017 р., 09:09
13 Липня, 2017 р., 12:13
12 липня відбулось перше засідння робочої групи із розробки стратегії розвитку Рукшинської громади. Участь взяли: - Голова Рукшинської ОТГ Олег Горбатюк; - Заступник голови Рукшинської ОТГ Валерій Мареняк; - Директор Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Сергій Шишковський;  - Старости сіл Рукшинської ОТГ; - Депутати Рукшинської ОТГ; - Депутати Хотинської районної ради; - Жителі громади;
10 Липня, 2017 р., 16:13
Поблизу села Рашків Хотинського району в рекреаційній зоні «Діброва» понад Дністром провели третій еко-фестиваль «ОтакЮшка» за ініціативою працівників НПП «Хотинський». І не випадково відбувається дійство саме у розпал літа. Адже в другу суботу липня відзначають щорічно Міжнародний День Дністра, аби привернути увагу жителів басейну річки до екологічних проблем і нагадати про природну цінність водної артерії, а у другу неділю цього ж місяця – відзначають в Україні день рибалки, який святкують не лише працівники рибного господарства, а й усі любителі риболовлі. Кожен учасник фестивалю міг насолодитися відпочинком на лоні природи і посмакувати традиційними стравами, серед яких коронна – це юшка. Творчі майстерні, народна кухня, кулінарні змагання «Краща юшка на Дністрі», різноманітні ігри, конкурси, а ще пісні і таці у виконанні аматорських колективів Хотинщини. Таким був цьогорічний фестиваль.
28 Червня, 2017 р., 10:48
Вітаємо із загальнодержавним святом – 28 червня Днем Конституції України!
28 Червня, 2017 р., 10:43
24 червня на території Рукшинської об'днаної територіальної громади відбувся тур Чемпіонату України зі спортивного орієнтування на велосипедах. Участь взяли 36 спортсменів із усієї України. Нагадаємо, що Рукшинська ОТГ вперше мала честь приймати змагання такого рівня.
22 Червня, 2017 р., 10:04
20 червня 2017 року в Чернівцях  за організаційної підтримки Агенції розвитку громад Буковини  відбувся  семінар у рамках проекту «Фінансова прозорість об’єднаних громад» за підтримки Посольства Нідерландів (програма MATRA). Участь у заході взяли старости об’єднаних громад області та представники громадських організацій. Рукшинську громаду представляли: староста с.Чепоноси Дудка Валентина Іванівна, староста с.Рашків Швець Леонід Васильович та староста с.Пригородок Косташ Олександр Сергійович.
21 Червня, 2017 р., 12:25
В Україні  працює програма ЄБРР IQ energy  утеплення житла, яка передбачає грант (безповоротну фінансову допомогу)  до 15-20% від суми інвестицій в енергоефективне обладнання (максимально можлива сума – 3000євро на людину).  Детальніше з умовами отримання такої компенсації можна ознайомитись  на сайті програми www.iqenergy.org.ua